6 000 HUF
Vörösmarty [Mihály] emlékkönyve. A költő születésének százados évfordulója alkalmából kiadta a székesfejérvári Vörösmarty-Kör. Székesfejérvárott, 1900., Vörösmarty-Kör,(Számmer Imre-ny.), CXXI+382+1 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói aranyozott, festett vászonkötésben, márványozott lapélekkel, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, aláhúzásokkal.