Number of items: 377

Vivekachundamani. A megkülönböztetés drágaköve. India klasszikus jnana-yóga tankönyve. Ford.: Hetényi Ernő. H.n., é.n., k.n., 114 p. Tűzött papírkötés, kissé foltos.
20852.

2 000 HUF

Dezsényi Béla, ifj.: Aranykéve. Versek. A szerző, Dezsényi Béla (1907-1972) könyvtáros, irodalomtörténész, sajtótörténész, bibliográfus által dedikált példány. Berlin, 1929, Ludwig Voggenreiter Verlag Magyar Osztály (Pozsony, Concordia-ny.), 94 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, a könyvtesttől különvált borítóval.
20853.

1 400 HUF

Fenyő Miksa: Följegyzések a ,,Nyugat" folyóiratról és környékéről. Niagara Falls, 1960, "Pátria" (Victoria Press-ny.), 205+(1) p. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20854.

2 000 HUF

20855.

2 000 HUF

Heltai Jenő: A tündérlaki lányok. Bp., 1914, Franklin-Társulat, 183+(1) p. Első kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.
20856.

2 000 HUF

Reminiczky Erzsébet: Ady hatása líránkra. A szerző által dedikált példány! Bp., 1941, szerzői kiadás (Kassa, Grafika-ny.), 84 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel, intézményi bélyegzőkkel.
20857.

1 400 HUF

1919 Thalia szinházi és irodalmi szemle I. évf. 2. sz. Szerk.: Timár József. Benne Rozványi Vilmos az 1919. január 27-én elhunyt Ady Endréről megemlékező írásával. Bp., Helios-ny., 65-128 p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel.
20858.

1 400 HUF

Bárdosi Németh János: Isten rádiója. Versek. A szerző, Bárdosi Németh János (1902-1981) költő, író, szerkesztő által dedikált példány. (Szombathely), 1932, szerzői kiadás (Martineum-ny.), 72 p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült borítóval és gerinccel.
20859.

2 000 HUF

1944 Sorsunk, a Janus Pannonius Társaság folyóirata IV. évf. 2. és 3. száma, 1944. február-március. Szerk.: Várkonyi Nándor. Kiadói papírkötés.
20860.

1 400 HUF

Játszunk valami mást. Bp.,én., Viktória-ny.,191+1 p. Kiadói papírkötés, kopott, foltos, sérült borítóval, kijáró lapokkal.
20861.

2 000 HUF

Horgas Béla: Agyagszárnyak. Bp., Szépirodalmi, kartonált papírkötés, védőborítóval, a szerző által dedikált.
20862.

1 600 HUF

1926 A Magyar Urinők Egyesületének 20 éves fennállásnak munkássága 1906-1926-ig. összeállította Sárosi Bella p., tűzött papírkötés, szakadással.
20863.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF