Number of items: 377

20864.

1 200 HUF

Vörösváry László: Forgácsok. (Dedikált!) Bp., 1975, szerzői kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Megjelent 500 példányban. A szerző, Vörösváry László (1908-1990) könyvkiadó által dedikált példány.
20865.

1 200 HUF

20866.

1 200 HUF

20867.

2 600 HUF
7,05

20868.

2 600 HUF
7,05

Rákos Sándor: Az eb válaszol. (Dedikált!) Bp., 1949, Egyetemi Nyomda NV., 41+(3) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, esszéíró, műfordító által Tardos Tibor (1918-2004) író, műfordító, forgatókönyvíró részére dedikált példány.
20869.

2 400 HUF

Babos Kálmán: Közhasznu magyarázó szótár a nyelvünkben gyakrabban előforduló idegen szavak és szólások megértésére és helyes kiejtésére. Bp.,én., Franklin,2+328 p. 2. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon címkenyommal, valamint a könyvben bélyegzésekkel.
20870.

2 000 HUF

Szentiványi Jenő: A kőbaltás ember. Sebők Imre rajzaival. (Könyvbarátok Kis Könyvei VI. évf. 2. sz.) Bp., [1937], Magyar Könyvbarátok (K. M. Egyetemi Ny.), 229+(3) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20871.

1 600 HUF

Czigány György: 80 nyár. DEDIKÁLT! Bp., 2011, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
20872.

1 800 HUF

Rákosi Viktor: Korhadt fakeresztek. Bp., é.n., Révai, 345+(3) p. Átkötött félvászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzőkkel.
20873.

1 400 HUF

Czakó Gábor - Juhász Zoltán: Beljebb a magyar észjárásba. Az egyik szerző, Juhász Zoltán ALÁÍRT példány! Bp., 2010,Gelbert-ny. CD-rommal. Kiadói kartonált papírkötés.
20874.

1 800 HUF

Gáll Endre: Vitorlázás. Versenyszabályok, szabálymagyarázatok, taktikai megoldások. Összeáll.: - -. Bp., 1956, Sport, 248 p.+1 (nemzetközi jelző lobogók, kétoldalas) t. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
20875.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF