Number of items: 377

Flaubert, Gustave: Három mese. Bp., 1965. Helikon. Sorszámozott bibliofil kiadás, egészbőr kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel.
20888.

1 800 HUF

Mészöly Miklós: Jelentés öt egérről. Bp., 1967, Magvető, 294+1 p. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
20889.

2 000 HUF

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben Erotikus
20890.

De Sade Márki: Filozófia a budoárban. (A szabadság iskolája.) Bp., 1989. Pallas. 155p. Kiadói papírkötésben
Erotikus

2 000 HUF

Cs. Szabó László: Levelek a száműzetésből. Magyar Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Országos Területi Szövetségének Könyvtára. Bp., é.n. (cca 1940), Franklin-Társulat, 204+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, egyébként jó állapotban.
20891.

1 400 HUF

Tolnai Vilmos (szerk.): Magyarító szótár a szükségtelen idegen szavak elkerülésére. Bp., 1928, Eggenberger, 339 p. Második, bővített és javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel.
20892.

1 400 HUF

[Szigetvári Iván]: A százéves Petőfi. [Bp., 1922, Székási Sacelláry Pál], 1 sztl. lev.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félbőr-kötésben, viseltes borítóval és gerinccel, hiányzó címlappal.
20893.

2 000 HUF

20894.

1 000 HUF

Mikszáth Kálmán: Szent Péter esernyője. Mikszáth Kálmán uj sorozat. Bp.,én.,Révai, 4+324+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval.
20895.

2 400 HUF

Ken Dean: Queen. Képes albuma: Kegyelettel és tisztelettel Freddie Mercury (1946-1991) emléke előtt. Ford.: Tótisz András. 1992, Cabaret. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, a gerincen sérüléssel, javítással.
20896.

1 600 HUF

20897.

2 200 HUF
5,96
6,88

Villon: Hagyaték. A kis testamentum. Le Lais. Telekes Tamás grafikáival illusztrált. hn., én., Rendszerház Kft. Kiadói egészbársony-kötés, kissé kopott borítóval, 41x30 cm.
20898.

1 600 HUF

Szabó Lőrinc: Örök barátaink. Szabó Lőrinc kisebb műfordításai. Bp.,én.,Singer és Wolfner, 402+1 p. "Várnai Zseni: Katonafiamnak" c. versmásolatot ragasztottak az elejére. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, foltos, szakadt, kissé sérült borítóval, az elülső tábla felső sarkán kis hiánnyal.
20899.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF