Number of items: 377

1939 Pannonia V. évf. 4. sz. 1939. okt. - dec. Szerk.: Halasy-Nagy József. Pécs, M. Kir. Erzsébet-Tudományegyetem Tanácsa, 313-416 p. Kiadói papírkötés.
20950.

1 800 HUF

Szinnai Tivadar: H. G. Wells. A világ legolvasottabb írójának élete és eszméi. Karinthy Frigyes előszavával. Bp., 1927, Pantheon, 1 (címkép) t.+ 47 p.+ 2 (fekete-fehér képek) t.+ 1 (kihajtható) t. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
20951.

1 800 HUF

Devecseri Gábor: Barátaimhoz. Versek. Bp., 1939., Officina, 59+5 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval, a címlapon bélyegzéssel.
20952.

1 000 HUF

Szirbik Antal: A legmodernebb aesthetika. A régi és az ujmódi költészet - Rákosi Jenő, Ady Endre és táboraik a fiziologia szögéből nézve. Bp., [1915], Hoffmann József-ny., 24 p. Kiadói papírkötés, sérült, szétváló állapotban, hiányzó elülső borítóval. (Ritka!)
20953.

1 000 HUF

Orbók Attila: Erdély mosolya. Az erdélyi humor gyöngyszemeinek gyűjteménye. Bp., é.n., Pantheon. 223 p.Modern vászonkötésben
20954.

3 000 HUF

20955.

2 000 HUF

Toldy István: A nőkről a nőknek. Pest, 1865. Szerző (Emich). 384 l. . Modern műbőr kötésben,
20956.

3 000 HUF

Bródy Miksa, Szomaházy István, Tábori Kornél: Kis Tréfák. Budapest, én., Vidám Könyvtár. Kiadói papírborítóval. 80p Modern vászon védőkötésben
20957.

2 000 HUF

B. Eötvös József beszédei. I. köt. Bp., 1884, Ráth Mór, IV+459 p. Harmadik kiadás. Aranyozott félbőr kötésben, kis kopással
20958.

7 000 HUF
18,97
21,88

Tóth Béla: Anekdoták. Képekkel. Bp., é.n. Singer 87 + (20)p. Festett egészvászon kötésben
20959.

2 000 HUF

Pákots József: Mindenféle a folyosóról. (A T. ház humora.) Rákosi Viktor (Sipulusz) előszavával. (Bér Dezső és Linek Lajos karrikaturáival.) Bp.,1905, Kunossy, Szilágyi és Társa, 144 p.+16 t. Átkötött egészvászon-kötés,
20960.

3 000 HUF

Legjobb magyar adomatár. Szerk. Ilosvai Hugó.    Bp. 1903. Révai és Salamon. 125 p. 1 sztl. lev. Vászonkötésben, az eredeti festett, kiadói papírborító ráragasztva.
20961.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF