Number of items: 377

Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
20937.

1 600 HUF

Barta Tamás - W. Barna Erika: Üzleti kommunikáció és etika. Bp., 2002., Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés.
20938.

1 600 HUF

Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp., 1996, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20940.

1 600 HUF

Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés.
20941.

1 400 HUF

20942.

1 400 HUF

Csukás István: Petőfi a szlovákoknál. Bratislava/Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20943.

1 400 HUF

3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés.
20944.

1 600 HUF

Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Válogatás. Válogatta és szerkesztette Szalay Károly. Bp., 1998, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
20945.

1 600 HUF

Farkas Gyula: Mécs László. Kortársaink sorozat. Bp., é.n., Studium, papírkötés, elvált könyvtest.
20946.

1 200 HUF

Bródy Sándor: Éjszaka. Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny., félvászon kötés. Kötés kissé laza.
20947.

2 000 HUF

Kárpáti Aurél: A kételkedő kritikus. Kultura és Tudomány 61. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 203+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban
20948.

1 800 HUF

Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Kultura és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 135+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
20949.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF