Books: Other rarities Number of items: 377
3125691
20937
490
Jordáky Lajos: Kovács Katona Jenő. Emberi kérdés. Balogh Edgár előszavával. Testamentum. Bukarest, 1977, Politikai Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3297367
20938
490
Barta Tamás - W. Barna Erika: Üzleti kommunikáció és etika. Bp., 2002., Zsigmond Király Főiskola. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3336814
20940
490
Szentmihályi Szabó Péter: Nostradamus Hungaricus avagy Nostradamus jóslatai Magyarországról. Bp., 1996, Aqua. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 600 HUF
3050671
20941
490
Sokágú termőfa. Riportok a testvériség mindennapjairól. Bukarest, 1986,Kriterion. Kiadói papírkötés.
1 400 HUF
3105015
20942
490
1 400 HUF
3205011
20943
490
Csukás István: Petőfi a szlovákoknál. Bratislava/Pozsony, 1979, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3336141
20944
490
3 db Bárczy János kötet: Vádindítvány. Bp., 1982, Magvető. Kiadói enyhén sérült papírkötés. + Egy m. kir. százados bizalmas feljegyzései Bp., 1981, Magvető. Kiadói sérült papírkötés, intézményi bélygezővel. + A magyar Mölders. Bp., 1984, Magvető. Kiadói papírkötés. + Lengyel József: Szembesítés. Bp., 1988., Magvető. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
3336320
20945
490
Tóth Béla: A magyar anekdotakincs. Válogatás. Válogatta és szerkesztette Szalay Károly. Bp., 1998, Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
1 600 HUF
3314755
20946
490
Farkas Gyula: Mécs László. Kortársaink sorozat. Bp., é.n., Studium, papírkötés, elvált könyvtest.
1 200 HUF
3315205
20947
490
Bródy Sándor: Éjszaka. Első kiadás! Bp., 1893. Magyar Ny., félvászon kötés. Kötés kissé laza.
2 000 HUF
3361417
20948
490
Kárpáti Aurél: A kételkedő kritikus. Kultura és Tudomány 61. Bp., [1928], Franklin-Társulat, 203+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban
1 800 HUF
3362264
20949
490
Schöpflin Aladár: Írók, könyvek, emlékek. Kultura és Tudomány. Bp., [1925], Franklin-Társulat, 135+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült, foltos borítóval és gerinccel, belül a lapok jó állapotban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house