Number of items: 377

Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
20816.

800 HUF

J. C. Furnas: Így él Amerika. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én,Béta, 204 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
20817.

1 600 HUF

Bezerédy Amália: Flóri könyve. Szekszárd,[1987.], Tolna Megyei Könyvtár és az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Hasonmás kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
20818.

1 200 HUF

Jósika Miklós: Abafi. Regény. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 344 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.
20819.

1 400 HUF

Ady-könyv. Dokumentumok az Ady-kérdéshez. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Reiter László. Bp.,1924., Amicus, 3-128 p.+6 (beragasztott képek, kézirat másolatok) t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címképpel, kopott borítóval.
20820.

1 800 HUF

20821.

2 200 HUF
5,96
6,88

Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai, 430 p. Kiadói egészvászon kötés, laza, kissé sérült fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, bélyegzésekkel.
20822.

1 600 HUF

Bibó Lajos: A föld fia. I. köt. Regény. A szerző, Bibó Lajos (1890-1972) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,én., Stádium, 245 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
20823.

2 200 HUF
5,96
6,88

20824.

1 000 HUF

Fényszülte képek. Tudomány - technika - művészet. A fotográfiai innováció és művészet kapcsolata Magyarországon, 1839-2001. / Párhuzamos monológok - kortárs magyar zene cimbalomra. Előadja Szakály Ágnes. A szellemi tulajdon világnapja - április 26. [Bp.], 2002, Magyar Szabadalmi Hivatal. 2 CD, bontatlanok.
20825.

1 600 HUF

Neil Ferrier: Princes Margaret's Wedding Book. London, 1960., Purnell & Sons, 38 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, foltos borítóval.
20826.

1 600 HUF

Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. 312p. Modern műbőr kötésben
20827.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF