Books: Other rarities Number of items: 377
3253912
20816
490
Balázs Béla: Tábortűz mellett. Versek. Moszkva, 1940., Meshdunarodnaja Kniga, 63+1 p. Kiadói papírkötés, sérült gerincel, kopott borítóval, foltos. Megjelent 1000 példányban.
3318050
20817
490
J. C. Furnas: Így él Amerika. Ford.: Szinnai Tivadar. Bp.,én,Béta, 204 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, foltos borítóval.
1 600 HUF
3311312
20818
490
Bezerédy Amália: Flóri könyve. Szekszárd,[1987.], Tolna Megyei Könyvtár és az Országos Pedagógiai Könyvtár és Múzeum. Hasonmás kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
1 200 HUF
3365576
20819
490
Jósika Miklós: Abafi. Regény. Bp., 1902, Franklin-Társulat, 344 p. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, egy sérült lappal, régi intézményi bélyegzőkkel.
1 400 HUF
3350700
20820
490
Ady-könyv. Dokumentumok az Ady-kérdéshez. Összegyűjtötte és sajtó alá rendezte Reiter László. Bp.,1924., Amicus, 3-128 p.+6 (beragasztott képek, kézirat másolatok) t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címképpel, kopott borítóval.
1 800 HUF
3310649
20821
490
2200
2 200 HUF
3349450
20822
490
Márai Sándor: Mágia. Bp., 1941, Révai, 430 p. Kiadói egészvászon kötés, laza, kissé sérült fűzéssel, hiányzó hátsó szennylappal, bélyegzésekkel.
1 600 HUF
3349527
20823
490
2200
Bibó Lajos: A föld fia. I. köt. Regény. A szerző, Bibó Lajos (1890-1972) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,én., Stádium, 245 p. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2 200 HUF
3201679
20824
490
1 000 HUF
3350165
20825
490
Fényszülte képek. Tudomány - technika - művészet. A fotográfiai innováció és művészet kapcsolata Magyarországon, 1839-2001. / Párhuzamos monológok - kortárs magyar zene cimbalomra. Előadja Szakály Ágnes. A szellemi tulajdon világnapja - április 26. [Bp.], 2002, Magyar Szabadalmi Hivatal. 2 CD, bontatlanok.
1 600 HUF
3318088
20826
490
Neil Ferrier: Princes Margaret's Wedding Book. London, 1960., Purnell & Sons, 38 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Angol nyelven. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, foltos borítóval.
1 600 HUF
3367907
20827
490
Yong den Láma - Alexandra David Neel: Mipam. Az öt bölcsesség lámája. Fordította: Moharné Dobó Éva. Bp., 1945, Isis. 312p. Modern műbőr kötésben
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house