Number of items: 377

Heller Tamás - Sáfrán István: Bests Heller. Heller Tamás (1946- ) színész, előadóművész, zeneszerző, dalszövegíró által dedikált példány. Bp., 2015, 29s Műhely, 274 p.+ 18 (kétoldalas) t. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
20828.

2 000 HUF

Peterdi Pál - Sas József: ,,Kutyák-zsaruk-kabarék". Sas József (1939-2021) Jászai Mari-díjas színész, humorista, rendező, író, színházigazgató által dedikált példány. Bp., 1993, Delta B Kft., 104 p. Kiadói papírkötés.
20829.

2 000 HUF

Demeter József: Suszteráj. Novellák. A szerző által dedikált példány. Kecskemét, 2001, magánkiadás, 165+(3) p. Kiadói papírkötés.
20830.

2 000 HUF

Dallos Szilvia: Cukorkásüveg. Kisregény. / Élni a világ szélén. Novella. A szerző, Dallos Szilvia (1935- ) Balázs Béla-díjas színésznő, író által dedikált példány. Bp., 1997, Nap Kiadó, 107+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés.
20831.

2 000 HUF

20832.

2 000 HUF

Kovács katáng Ferenc: Ablaklakók csillagközelben. Bp., 2019. Orpheusz. Sorszámozott 27/30 és Dedikált. 139p. Kiadói kartonált papírkötésben
20833.

2 000 HUF

Léleküdítő azaz szellemi kincstár. Gondolatok és elmés idézetek gyűjteménye. Szerk.: Wildner Ödön. Bp.,é.n., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói kopott papírkötésben
20834.

2 000 HUF

3 db Nemzeti Könyvtár füzet: Nagy Méda: Régi magyar asszonyok, Három csillag 50. ünnepi szám, Vámos Kálmán: Jelky András kalandjai
20835.

2 000 HUF

20836.

2 400 HUF

Thomas A. Sebeok - Jean Umiker - Sebeok: Ismeri a módszeremet? Avagy: a mesterdetektív logikája. Bp., 1990., Gondolat, 83+5 p. Kiadói papírkötés.
20837.

1 400 HUF

Herczeg Ferenc: Idegenek között. (A nevelőnő naplója.) Herczeg Ferenc Munkái. Bp., 1904, Singer és Wolfner, 189+(3) p. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban.
20838.

1 400 HUF

Makkai Sándor: Magyar fa sorsa. Tanulmányok. Kolozsvár, 2003, Kriterion, 337+(2) p. Kiadói papírkötés.
20839.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF