Number of items: 377

Malonyay Dezső: A Csák nemzetség. Regény. Universális Könyvtár. Bp.,én. [191?],Singer és Wolfner, 192 p. Kiadói egészvászon-kötés, Wolfner Ignác-kötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval.
20876.

1 800 HUF

Szoliva János: Szélidő. Versek. DEDIKÁLT! Nagykanizsa, 2002, Canissa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20877.

2 000 HUF

20878.

1 600 HUF

Genius kiadás 4 db kötete. Oscar Wilde: Tanulmányok. Oscar Wilde: Művészet és dekoráció. Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Oscar Wilde: Szerelemből a királyért! borítón sérüléssel.
20879.

2 000 HUF

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).  1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet. 2. Sztáray Antal: A keleti végekről. 3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában. 4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt. 5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön. 6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.  Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)
20880.

Szlovákiai magyar füzetek. Szerk.: Esterházy János és Aixinger László. 1943/1944. 1-6. szám. (Teljes évfolyam).

1. Mayer Imre: Szlovákia neves magyar szülöttei III. füzet.
2. Sztáray Antal: A keleti végekről.
3. Szalatnai Rezső: Móricz Zsigmond Szlovákiában.
4. Mártonvölgyi László: Szerelemfa a csitári hegyek alatt.
5. Dallos István: Lakzi a Palócföldön.
6. Három ifjú költő: Válogatott költemények.

Pozsony, 1943, Toldy Kör (Litera-ny.) Kiadói tűzött papírkötés, túlnyomórészt jó állapotban. Eredeti, kissé sérült kiadói papírszalaggal. (Ritka!)

10 000 HUF
11

Sophokles: Oidipus Király. Oidipus Kolonosban. Ford. és bev. Babits Mihály. Parthenon Kétnyelvű Klasszikusai. Bp., 1942., Parthenon, 4+218+2 p. Magyar és görög nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20881.

2 000 HUF

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó Kiadói papírkötés. 347p.
20882.

John Gray Mars és Vénusz újrakezdi, Bp., 1998 Trivium Kiadó
Kiadói papírkötés. 347p.

2 800 HUF

Emőd Tamás versei. Nagyvárad, é.n. [1944?], Petőfi Nyomda, 334+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, ex libris-szel.
20883.

2 000 HUF

Molnár János: Mesélő széplak. Völgységi emlékezések. DEDIKÁLT! Bp., 2008, Szerzői, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval. Megjelent 50 példányban.
20884.

1 800 HUF

Réz András: Válogatott szorongásaim. DEDIKÁLT! Bp.,2003., Ulpius - Réz és Tsa. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
20885.

2 000 HUF

Nemes László: Menekülők. DEDIKÁLT! Bp., 1987, Háttér. Kiadói papírkötés.
20886.

2 000 HUF

Ungvári Tamás: Lezáratlan nyomozás. A szerző, Ungvári Tamás (1930-2019) Széchenyi- és József Attila-díjas író, műfordító, kritikus, irodalomtörténész által dedikált példány. Bp., 2004, Ulpius-ház, 375+(1) p. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20887.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF