Number of items: 377

Tormay Cécile: Bujdosó Könyv. Szeged, 2009, Lazi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
20900.

2 400 HUF

Franz Werfel: Musa Dagh negyven napja I-II. Bp., 1973. Európa . Kiadói vászonkötés, papír védőborítóval, szép állapotban.
20901.

2 000 HUF

[Pellegrini, Albert (1868-1941)] Diplomata: Asszonyok-huszárok. Békés lovashistóriák. Garay Ákos rajzaival. Bp., [1916], Légrády, 286+(2) p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés.
20902.

2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, részben a a romániai rendszerváltásra vonatkozóak, 3 db: Tőkés László: Temesvár ostroma 1989. Bp., 1990., Hungamer. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.; Élő láng. Bukarest, 1990., Romániai Magyar Szó. Kiadói papírkötés.; Hazánk új arculata. Történelmi évtizedek krónikájából. Bp., 1986., Kriterion. Kiadói papírkötés.;
20903.

2 000 HUF

Bánfi Tamás - Hagelmayer István: Pénzelmélet és pénzügypolitika. Bp., 1984, Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
20904.

2 800 HUF

Ballagi Mór, György Aladár: Kereskedelmi szótár I-II. (I. Német-magyar rész. II. Magyar-német rész.)(Egybekötve.) Bp., 1887, Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben gerincen kis sérüléssel
20905.

2 000 HUF

Keresztury Dezső: Híres magyar könyvtárak. Bp., 1982, RTV-Minverva. Gyarmathy László fényképeivel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. 136 + 6 P.
20906.

1 800 HUF

Újváry Zoltán: Népszokás és népköltészet. Válogatott tanulmányok. Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Költeményei 35. Debrecen, 1980.,(Alföldi-ny.) Kiadói papírkötés, kissé sérült DEDIKÁLT
20908.

2 400 HUF

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. ALÁÍRT, számozott. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20909.

800 HUF

Vas Gereben 2 kötete: Tekintetes urak.; Jurátusélet. Korrajz. Vas Gereben Munkáinak Együttes Képes Kiadása VII. és VIII. köt. Bp., 1887, Méhner Vilmos, 491+(3) p.; 483+(3) p. Kiadói aranyozott gerincű, festett egészvászon-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik kötet gerince sérült, helyenként kissé foltos, sérült lapokkal, néhány kijáró lappal.
20910.

1 000 HUF

Insel-Bücherei sorozat 4 kötete (Nr. 123, 272, 858, 976): Walt Whitman: Grashalme. Eine Auswahl. Englisch und Deutsch.; Fabeln des Aesop. Mit 51 Wiedergaben von Holzschnitten des Virgil Solis.; Arnold Zweig: Westlandsaga. Erzählung.; Stefan Zweig: Schachnovelle und andere. Leipzig, 1967-1980, Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
20911.

2 000 HUF

Móra Ferenc 3 kötete: Beszélgetés a ferdetoronnyal. Bp., 1928, Lantos R.T., 246+(2) p. Második kiadás. Aranyozott gerincű félbőr-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon szakadásból eredő hiánnyal. + Rab ember fiai. / Mindenki Jánoskája.; Csengő barack. Mesék. Móra Ferenc művei - Válogatás az ifjúság számára III. és VII. köt. Bp., 1957-1958, Móra, 190+(2) p.; 180+(4) p. Kiadói egészvászon-kötés.
20912.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF