Number of items: 377

Eötvös József: B[áró] Eötvös József költeményei. Budapest, [1890]. Ráth Mór (Prochaska Károly ny., Bécs). [4] + 92 + VIII p. Keretdíszes oldalakkal, oldalszámozáson belül három szövegközti illusztrációval. Díszesen aranyozott, illusztrált, festett, enyhén kopott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott festésű lapszélekkel, kis kopással
20962.

3 000 HUF

Nagy Lajos : Az aquincumi orgona. Bp., 1933-1934, Aquincumi Múzeum. 143 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
20963.

3 000 HUF

Majthényi György. A kéz beszél. A gyakorlati chiromantia (tenyérjóslás) kézikönyve. Bp., é.n. (cca 1930), Stádium, 244 p. Második kiadás. Laza egészvászon-kötés,
20964.

2 000 HUF

Szenes Béla: Az ifju Ady Endre. Egy Kossuth-verstől a Léda dalokig. Bp. 1913. Dick Manó (Brózsa Ottó ny.) 31 l. A címlapot Medgyes László rajzolta. Kiadói papírkötésben,
20965.

2 800 HUF

Mészáros Gyula: Török költők. Bp., 1910., Franklin, 208 o. Kiadói papírkötés.
20966.

1 400 HUF

[Szemelvények P. Vergilius Maro Aeneiséből. Összeáll. és magyarázatokkal ellátta: Márkus Jenő. Bp]., én., [Szent István-Társulat], 2-257+1 p. Latin és magyar nyelven. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó címlappal.
20967.

1 400 HUF

Fáy András szépirodalmi összes munkái VI. köt.: A régi pénzek, vagy az erdélyiek Magyarországban, A közös ház, A hasznosi kincs-keresés. Pest, 1844., Geibel Károly, 239 p. Korabeli átkötött félvászon-kötés, régi gyűjteményi bélyegzéssel, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
20968.

1 400 HUF

1923 Uj Kultura irodalmi, képzőművészeti, kritikai folyóirat II. évf. 4. száma. Szerk.: Bács Imre Endre, Gerő Béla, Dékány István. Bp., Merkantil-ny., (323)-346 p.+ 1 t. Kiadói tűzött papírkötés, sérült borítóval, helyenként lapszéli sérülésekkel.
20970.

1 000 HUF

Méliusz Jószef: Napnyugati kávéház. Bukarest, 1985., Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20971.

1 800 HUF

Endrei Walter- Zolnay László: Társasjáték és szórakozás a régi Európában. Bp, 1986, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
20972.

1 600 HUF

Szabó László: A modern újságírás. [Bp., 1916.], Dick Manó, (Nap-ny.), 221+3 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült címlappal. Felvágatlan lapokkal.
20973.

1 600 HUF

Paeli Suutari: A Suutari-levelek. Titkos levelek a párválasztásról és a szerelemről. Bp., 2005, Suutari. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20974.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF