Number of items: 377

21089.

2 000 HUF

21090.

1 600 HUF

21091.

2 000 HUF

21092.

1 400 HUF

Szalády Antal: A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig. Összeáll.: - - . Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József. Bp., 1884, Lampel Róbert (Wodianer F.), XIX+(1)+248+(8) p. Átkötött félvászon-kötésben, régi intézményi bélyegzőkkel, kissé sérült, foltos címlappal.
21093.

800 HUF

21094.

2 400 HUF

21095.

2 000 HUF

21096.

1 200 HUF

21097.

1 400 HUF

Hegedűs Kálmán: Komédia. Bp., 1914, Szerzői, (Tolnai-ny.), 238+1 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
21098.

1 400 HUF

Horváth János: Petőfi Sándor. A borító Jeges Ernő munkája. Bp., 1926., Pallas. Felvágatlan lapokkal. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval.
21099.

1 600 HUF

21100.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF