https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 377
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2744528
21076
490
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
3 db Havas Zsuzsa könyvtárából jelzett könyv: Levelek a francia forradalomból, Illyés Gyula Hunok Párisban, Természet és társadalom A szocializmus. 1919. Bp
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
3043021
21077
490
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Jánoska Antal - Horváth Ferenc: Zsugaléria. Képeslap és kártya a humor tükrében. Csintalan Múzsa sorozat. Bp., 2012,PONT. Kiadói kartonált papírkötés, vetemedett, deformált kötéssel, de belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3277586
21078
490
0
2000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Cserépfalvi Kiadó, "kék könyvek" sorozat 2 kötete: Vitéz Feketekuty Béla, Dr.: Jugoszlávia magyar szemmel. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel Pálóczi Horváth György: Amerika válaszúton. Budapest, é.n., Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3280677
21079
490
0
1600
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Ady Endre összes versei. Bp., é.n., Athenaeum, 544 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
3315173
21080
490
0
1000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.
Starting price:
1 000 HUF
2986169
21081
490
0
1200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Pitroff Pál: A koholt levél. Szent István Társulat kiadása. Sérült kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2864378
21083
490
0
400
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Fóti Andor: Kelepcében az alvilág. Bp., 1978, Zrínyi. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval. 3236960
21084
490
0
4200
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Puzsér Róbert: Forrás. Magyar Dávid képeivel. Bp., 2008, Scolar. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
3237091
21085
490
0
4000
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Magyarország sikeres személyiségei I. 2017. Britishpedia. Kiadó aranyozott, műbőr kötésben. Bontatlan fóliában.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3201350
21086
490
0
500
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Vegyes dedikált könyvtétel, 6 db: Seberényi S. Ferenc: A halál lába nyoma, V. Kulcsár Ildikó: Kölykök, dilik, szerelem, Marafkó László: Irodalmi séták, Ágoston Vilmos: Húzd a himnuszt, ne káromkodj, Czímer József: Közjáték, Viola József: Bachanália. 3241940
21087
490
0
300
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Aletta Vid: E mái nap szül.Bp., 2003, Magvető, kartonált papírkötés, papír védőborítóval.
The item is not available
3241939
21088
490
0
300
Books: Other rarities
Artworks & Paper
1
Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés. The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment