Number of items: 377

21076.

1 000 HUF

21077.

4 000 HUF

21078.

2 000 HUF

21079.

1 600 HUF

H. G. Wells: A világ története (A short history of the world). Bp., é.n. Kultúra. (4)+416 p. + 1 tábla. 13 térképpel. Egészvászon kötésben, az eredeti papírborító felhasználásával Néhány foltos lappal.
21080.

1 000 HUF

21081.

1 200 HUF

21083.

400 HUF
1,08
1,25

Puzsér Róbert: Forrás. Magyar Dávid képeivel. Bp., 2008, Scolar. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
21084.

4 200 HUF
11,38
13,13

21085.

4 000 HUF

21086.

500 HUF
1,36
1,56

21087.

300 HUF
0,81
0,94

Borbély András: Szél. Bp., 2014, FISZ, kissé kopott papírkötés.
21088.

300 HUF
0,81
0,94

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF