1 400 HUF
3,79 EUR, 4,38 USD
Maeterlinck, Maurice: A kék madár. - - költői mesejátékának színes filmváltozata. Filmregényre átültette Kálmán Jenő. Bp., é.n., Sztár Filmmagazin,90+4 p. Hauswirth Magda Rajzaival. Kiadói papírkötés, kopott, szakadt borítóval, kissé sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól.