4 000 HUF
23
Füst Milán: A feleségem története. Störr kapitány feljegyzései. A szerző, Füst Milán (1888-1967) Kossuth- és Baumgarten-díjas író, költő által ALÁÍRT példány! Bp., [1942], Hungária, 479+1 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült, kissé foltos gerinccel.