Antique Number of items: 245
3176698
12983
471
32000
Antique
Kare design kép. Applikáció, kollázs, rétegelt falemez. Egyedi darab. Jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 80x120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
32 000 HUF
3097662
12984
471
14000
Antique
Biedermeier kávédaráló, öntöttvas, 1840-60 körül, korának megfelelő állapotban, pótolt esztergált fa fogóval, sérüléssel, jelzett, 17x14x19 cm
14 000 HUF
3097995
12985
471
30000
Antique
Ládika, Griff madaras díszítéssel, oroszlán lábas, Bronz, XIX. sz. 17x10x9 cm
30 000 HUF
3052878
12986
471
Antique
Szecessziós alpakka ékszeres doboz, kopással, 14x10x5,5 cm
6 000 HUF
3158819
12987
471
Antique
cca 1850, Minden fájdalmasok öröme ortodox orosz ikontábla. orosz, réz, zománcozás maradékával, feltehetően I. Miklós uralkodása idejéből, utazó ikon középső táblája, keretbe applikálva, cca 6x5 cm
4 000 HUF
2927026
12988
471
Antique
10 000 HUF
2927028
12989
471
Antique
10 000 HUF
2784646
12990
471
Antique
Jelzés nélkül: Figurális tükör, spiáter, kopott, m: 43,5 cm
8 000 HUF
2832517
12991
471
7500
Antique
7 500 HUF
2964664
12992
471
15000
Antique
Antik ezüstözött szamovár, jelzéssel, kopással, m: 33 cm
15 000 HUF
2784950
12993
471
15000
Antique
15 000 HUF
2972179
12994
471
15000
Antique
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house