Antique

Number of items: 245

Pakisztáni bokhara kézi szövésű szőnyeg. XX. sz. eleje Régi javítással. 130x180 cm
12888.

55 000 HUF
149,05
171,88

Bronz gyertyatartó, Kisfiú plasztikus figurával 28 cm
12890.

5 000 HUF

Réz asztali csengő, állványon, ütővel, nyelv nélkül 21 cm
12891.

4 000 HUF

Iparművész réz doboz. d: 9,5 cm
12892.

2 800 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 15,5x10,5 cm
12893.

4 800 HUF
13,01
15,00

12895.

26 000 HUF
70,46
81,25

Csont sétabot, faragott oroszlánfejes fogóval, egyik elemen ragasztott töréssel, h: 84 cm / Carved Bone Walking Stick with Lion Head Handle - One Element with a glued crack, Height: 84 cm
12897.

30 000 HUF
81,30
93,75

12898.

4 000 HUF

12899.

19 000 HUF
51,49
59,38

Antik bronz szentkép 18x29 cm, fa keretben 30,5 x 41 cm, kopással, szép állapotban
12901.

6 500 HUF
17,62
20,31

Sisa József (1952.-): Absztrakt tájkép. Tűzzománc, fém, 2 darab táblán, jelzett, kisebb sérülésekkel, egyik tábla némileg hajlott, 2 db 50x50 cm
12904.

70 000 HUF
189,70
218,75

Férfi fej gipsz épületdísz. Sérülésekkel, 40x32 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12909.

5 000 HUF
15

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF