Antique
Number of items: 245
3192519
12940
471
Antique
Argenta Monte Carlo ezüstözött alpakka jégvödör. Jelzett, kopással, m: 20,5 cm
6 000 HUF
3192555
12941
471
Antique
12 000 HUF
3192733
12942
471
Antique
Szecessziós német réz íróasztali irattartó, tintatartó és pennatartó résszel, tégely hiányzik, lehajtható tartórészekkel, nyitva 17x13 cm
9 000 HUF
3192729
12943
471
Antique
Szecessziós bronz névjegykártyatartó, 15x11 cm
3 000 HUF
3192852
12944
471
8500
Antique
Szecessziós kristály hamuzó fém alátéttel, jelzett: "OSIRIS", aljon repedéssel, d: 17 cm
8 500 HUF
3191682
12946
471
Antique
cca 1900 Kunstädter Superlativ XV. körző és tuskihúzó készlet sok darabos. X. sz. eleje. jelzett, hiánytalan, bársony bélésű díszdobozban 20x33 cm
16 000 HUF
3193017
12947
471
14000
Antique
Szecessziós kalamáris, beleilleszthető gömbalakú tartállyal, 27x14x11 cm
14 000 HUF
2997125
12948
471
32000
Antique
Lőrincz Vitus (1933): Modern lány. 1968. Tűzzománc. Jelzett. 29x20 cm. Fa keretben
32 000 HUF
3032968
12952
471
Antique
Savoy csillár 4+1 égős, új állapotban, bontatlan eredeti dobozában d: kb 45 cm hibátlan búrákkal
18 000 HUF
2921103
12956
471
5500
Antique
Csont és fa intarziás zenélő doboz, kis sérülésekkel, de szép állapotban, zenél, 21x14x6 cm
5 500 HUF
2886948
12957
471
5500
Antique
5 500 HUF
2777035
12958
471
3200
Antique
Festett őzbak dísztrófea, fa talpon, 30x10 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m