https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique
Number of items: 245
Auction is over! Item soon called at the auction hall
3168909
12971
471
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán lakkozott doboz, gyöngyház rárakással, kis sérülésekkel, 15x10x6 cm
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
3168973
12972
471
0
3000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós ezüstözött alpakka gyufatartó, hamuzó résszel, kopással, m: 14 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3174816
12973
471
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Pakisztáni "Mauri" kézzel csomózott gyapjúszőnyeg, cca 280x80 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3169097
12974
471
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
ún. Varázsedény. Irán vagy India, 20. sz. eleje, öntött bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3169099
12975
471
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
ún. Varázsedény. Irán vagy India, 19. sz. eleje, bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3169354
12976
471
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
2 darab afrikai faragott csont maszk, m: 10 cm, keretre applikálva.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
3170268
12977
471
0
7000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 19. sz. vége, Asztali írószertartó. Fa, réz veretekkel, sérülésekkel, 30x12x9 cm
Starting price:
7 000 HUF
3170405
12978
471
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Thao Wessuwan. Részben patinázott bronz, Thaiföld, XX. sz., m: 32 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3120100
12979
471
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén Szárik küszöbszőnyeg. cca 1820-1860, sérülésekkel, 100x70 cm. /// "Felvetője natúr, fehér, az elszövő sötétbarna. Csomózása emelt, jobbra nyitott, aszimmetrikus, csomószáma: 1248 / köbdm. Színei: fehér, sötétbarna, sötétkék, sötétzöld, padlizsán, élénk- és rézvörös, meggyszín. Szokatlanul erőteljes színvilága, melyből az élénkvörös helyenként bevérzett. Középtengelyében öt, alulról felfelé egyre kisebbedő, a tauk gölre emlékeztető medalionnal. Az élénkvörös mezőt két oldalról, felezett tekke és csaudor köztesgölök keretezik. Bordűrje nagyon archaikus, a szalorokon használtakra emlékeztet. Kopott, csonkolt."
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3170029
12980
471
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán lakk doboz madaras dekorral. Sarkán alul kissé javított 31x24 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3169618
12981
471
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Iparművész réz váza virágszedő lányok plasztikus relieffel. Jelzés nélkül, 25 cm
Starting price:
4 000 HUF
3169615
12982
471
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
|
up to 1.000 HUF
|
100 HUF
|
|
up to 5.000 HUF
|
200 HUF
|
|
up to 10.000 HUF
|
500 HUF
|
|
up to 20.000 HUF
|
1.000 HUF
|
|
up to 50.000 HUF
|
2.000 HUF
|
|
up to 100.000 HUF
|
5.000 HUF
|
|
up to 200.000 HUF
|
10.000 HUF
|
|
up to 500.000 HUF
|
20.000 HUF
|
|
up to 1.000.000 HUF
|
50.000 HUF
|
|
up to 2.000.000 HUF
|
100.000 HUF
|
|
up to 5.000.000 HUF
|
200.000 HUF
|
|
up to 10.000.000 HUF
|
500.000 HUF
|
|
over 10.000.000 HUF
|
1.000.000 HUF
|
further page navigation
Auction house
-
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
-
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
-
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
-
E-mail
:
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
-
-
Opening hours:
-
Monday: 12-17
-
Tuesday-Wednesday: 10-17
-
Thursday: 10-19
-
Friday: closed
-
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment