Antique

Number of items: 245

Japán lakkozott doboz, gyöngyház rárakással, kis sérülésekkel, 15x10x6 cm
12971.

4 000 HUF

Szecessziós ezüstözött alpakka gyufatartó, hamuzó résszel, kopással, m: 14 cm
12972.

3 000 HUF

Pakisztáni "Mauri" kézzel csomózott gyapjúszőnyeg, cca 280x80 cm
12973.

16 000 HUF
43,36
50,00

ún. Varázsedény. Irán vagy India, 20. sz. eleje, öntött bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm
12974.

8 000 HUF

ún. Varázsedény. Irán vagy India, 19. sz. eleje, bronz, d: 15,5 cm, m: 5 cm
12975.

16 000 HUF
43,36
50,00

2 darab afrikai faragott csont maszk, m: 10 cm, keretre applikálva.
12976.

5 000 HUF

cca 19. sz. vége, Asztali írószertartó. Fa, réz veretekkel, sérülésekkel, 30x12x9 cm
12977.

7 000 HUF
18,97
21,88

12978.

40 000 HUF
108,40
125,00

12979.

30 000 HUF
81,30
93,75

Japán lakk doboz madaras dekorral. Sarkán alul kissé javított 31x24 cm
12980.

6 000 HUF

Iparművész réz váza virágszedő lányok plasztikus relieffel. Jelzés nélkül, 25 cm
12981.

4 000 HUF

Iparművész réz váza. Jelzés nélkül, felületi karcokkal 26 cm
12982.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF