Antique Number of items: 245
2832585
12995
471
Antique
20 000 HUF
3155390
12996
471
26000
Antique
Hindu kalaga hímzéses falidísz. cca 20. sz. első fele, Burma, fa, szövet, klf díszítőanyagok, cca 100x78 cm
26 000 HUF
3155032
12997
471
Antique
12 000 HUF
3154613
13000
471
Antique
Olvashatatlan jelzéssel: Absztrakt táj. Tűzzománc, rézlemez. Fakeretben. 12x18 cm
2 000 HUF
3142525
13001
471
40000
Antique
Stefániay Edit (1936-2010): Lány virággal. Tűzzománc, réz lemezen. Hátoldalán címkén feliratozott. Fakeretben, 30x15 cm
40 000 HUF
3150858
13002
471
28000
Antique
Jurkó László (-): Fénysugár a hegyekben. Festett gyapjú, jelzés nélkül, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjén feliratozott. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 54×74 cm
28 000 HUF
3146605
13003
471
24000
Antique
Zoomorf figura. cca XX. sz. eleje, Cote D'ivoire vagy Mali, viaszöntött bronz, 9x7 cm
24 000 HUF
3150896
13004
471
24000
Antique
24 000 HUF
3150895
13005
471
24000
Antique
24 000 HUF
3151022
13006
471
Antique
Berndorf Nicro tejkiöntő, 30cl, jelzett, m: 11,5 cm
2 800 HUF
3151089
13007
471
Antique
4 darab faragott bivalyszarv madár szobor, jó állapotban, feltehetően francia, m: 15,5 cm
12 000 HUF
3152027
13008
471
Antique
Szecessziós ezüstözött tejkiöntő. Jelzett, kopással, m: 11 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house