Antique Number of items: 245
2786248
13072
471
4400
Antique
4 400 HUF
3051030
13073
471
19000
Antique
10 db vegyes méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 20 cm-ig
19 000 HUF
3032531
13074
471
19000
Antique
10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
19 000 HUF
3192189
13075
471
Antique
Cs. és kir. udvari szállító, réz, címeres dísz, embléma., áttört, plasztikus d: 11 cm
10 000 HUF
3192319
13076
471
Antique
Morzsalapát 18x18 cm és seprű + egy ruhakefe
5 000 HUF
3192747
13077
471
Antique
Antik réz bételdoboz [Paan box]. Kelet-Ázsia, cca 19. sz., jelzés nélkül, h: 8,5 cm /// Kelet-Ázsia és Óceánia térségében már 600 éves rágnak arekadió, bétel levél, mész és dohány keverékéből álló anyagot stimuláló hatása miatt. Ezen a vidéken terjedt el e speciális anyag tárolására használt bételdoboz.
3 000 HUF
3160271
13078
471
Antique
1854 Árnykép, papír, olvashatatlan jelzéssel, nehezen olvasható német ny. felirattal (R Walther...lieb. Hasu Doctor E. Jacobi Jena 1854), üvegezett fakeretben, lapalján elszímeződéssel és apró szakadással, 11x9 cm
5 000 HUF
3040914
13079
471
3200
Antique
Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
3 200 HUF
3138132
13080
471
Antique
Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
5 000 HUF
2988282
13081
471
Antique
5 000 HUF
3158773
13082
471
Antique
Antik orosz utazóikon, nyomattal, 13x10,5 cm
1 000 HUF
2937028
13083
471
Antique
Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house