Antique

Number of items: 245

13072.

4 400 HUF
11,92
13,75

10 db vegyes méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 20 cm-ig
13073.

19 000 HUF
51,49
59,38

10 db nagyrészt kis méretű szivarvágó
13074.

19 000 HUF
51,49
59,38

Cs. és kir. udvari szállító, réz, címeres dísz, embléma., áttört, plasztikus d: 11 cm
13075.

10 000 HUF

Morzsalapát 18x18 cm és seprű + egy ruhakefe
13076.

5 000 HUF

Antik réz bételdoboz [Paan box]. Kelet-Ázsia, cca 19. sz., jelzés nélkül, h: 8,5 cm /// Kelet-Ázsia és Óceánia térségében már 600 éves rágnak arekadió, bétel levél, mész és dohány keverékéből álló anyagot stimuláló hatása miatt. Ezen a vidéken terjedt el e speciális anyag tárolására használt bételdoboz.
13077.

3 000 HUF

1854 Árnykép, papír, olvashatatlan jelzéssel, nehezen olvasható német ny. felirattal (R Walther...lieb. Hasu Doctor E. Jacobi Jena 1854), üvegezett fakeretben, lapalján elszímeződéssel és apró szakadással, 11x9 cm
13078.

5 000 HUF

Szecessziós pudrié. Réz, belső tükrön sérülés, 10,5x5,5 cm
13079.

3 200 HUF
8,67
10,00

Páva motívumos iparművész tálka / hamuzó, öntött fém, jelzett, 13,5x10x2 cm
13080.

5 000 HUF

Réz zabla 24x19 cm
13081.

Réz zabla 24x19 cm

5 000 HUF

Antik orosz utazóikon, nyomattal, 13x10,5 cm
13082.

1 000 HUF

Art deco tortalapát. Ezüst nyelű, szaru. Jelzett 21 cm
13083.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF