https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 245

Auction is over! Item soon called at the auction hall
XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm
1
13034.

XIX. sz. eleje. Püspöksüveg (ezüst brokát, ezüst hímzéssel) szakadásokkal / Bishops hat. 30x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
149,05
EUR
,
171,88
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén, teke öv. Ezüst és réz, tüziaranyozott, vörös karneolokkal ékesítve, kézzel készített XX. sz. 79x6 cm, br 191g
1
13035.

Türkmén, teke öv. Ezüst és réz, tüziaranyozott, vörös karneolokkal ékesítve, kézzel készített XX. sz. 79x6 cm, br 191g

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm
1
13036.

1900 körül, Japán bronz gyertyatartó pár, kopásnyomokkal, m: 21 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
7
 
Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm
1
13037.

Tibeti lámacsengő vadzsrával. Antik tibeti meditációs eszközök, bronz, m: 16 cm, 11x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Raoul Lamourdedieu (1877-1953): Jézus plakett. Részben patinázott bronz, sarkánál sérült ónix lapra erősítve, bronz támasztékon. Plakett jelzett. Kis kopással, 22x17 cm
1
13038.

Raoul Lamourdedieu (1877-1953): Jézus plakett. Részben patinázott bronz, sarkánál sérült ónix lapra erősítve, bronz támasztékon. Plakett jelzett. Kis kopással, 22x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
25 000 HUF
67,75
EUR
,
78,13
USD
Number of bids:
0
 
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm
1
13039.

cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Number of bids:
0
 
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm
1
13040.

Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
1
13041.

Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm

 
The item is not available
Starting price:
11 000 HUF
29,81
EUR
,
34,38
USD
Number of bids:
0
 
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
1
13043.

Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
1
13044.

Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
Szőttes. cca 19. sz. vége, Észak-Balkán, sérüléssel, cca 160x38 cm
1
13045.

Szőttes. cca 19. sz. vége, Észak-Balkán, sérüléssel, cca 160x38 cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm
1
13046.

2 darab közösségi könyöklőszőnyeg. cca 1950, Tibet, cca 40x20 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment