https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 245

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm
1
12959.

Öntöttvas kalamáris. betét és tető nélkül 22x18 cm

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
1
 
WMF szecessziós kávészervírozó szett, ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 24,5 x 15,5 cm
1
12960.

WMF szecessziós kávészervírozó szett, ezüstözött alpakka, kopással, jelzett, 24,5 x 15,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
 
Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm
1
12961.

Ikon - Krisztus. Kolostorikon. cca 18. sz., orosz ikonfestő, tojástempera, fa, népies jelleg. Sérüléssel, hiánnyal, 38x31 cm

 
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
271,00
EUR
,
312,50
USD
Number of bids:
0
 
cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.
1
12962.

cca 1880, Orosz Birodalom, Vaszilij Stepanyovics Batasev, Tula, Antik bronz szamovár. Dátumozott pecsétekkel hitelesített bronz szamovár, Szép, gyűjtői állapotban. M: 47 cm. / cca 1880, Russian Empire,Vasili Stepanovich Batasev Tula, Antique bronze samovar. Authenticated with dated stamps, In good collector's condition. H: 47 cm.

 
Sold
Starting price:
80 000 HUF
216,80
EUR
,
250,00
USD
Number of bids:
2
 
Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
1
12963.

Monumentális, japán, Satsuma jellegű porcelán lámpatest, jelzés nélkül, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, 1950-70 körül, korának megfelelő állapotban, fa talapzaton, m: 80 cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm
1
12964.

cca 1890 Antik osztrák házioltár. Fa, gipsz rátét, laparanyozás, üvegbúra, ébenfa talp. Felújított, szép állapotban, ritka! M: 51 cm

 
Sold
Starting price:
38 000 HUF
102,98
EUR
,
118,75
USD
Number of bids:
1
 
Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.
1
12965.

Kaukázusi Kuba-Kunakend gyapjú szőnyeg gördesz csomózás, kb 1910 kisebb hibákkal, jó állapotban 200x136 cm.

 
The item is not available
Starting price:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Number of bids:
0
 
Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."
1
12966.

Türkmén Jomud főszőnyeg. cca 18. sz. vége, sérüléssel és javítással, 283x170 cm /// "Felvetője szürkésbarna, elszövője nagyon vékony barna gyapjú. Csomózása szimmetrikus, csomószáma: 2.014 / köbdm. Rendkívül gondos rajzú az ún. ovodan főbordűrje és a két végének fásmintás lezárása. Színei: csont, sötétbarna, sötét- és világoskék, palackzöld, padlizsán, rozsda- és narancsvörös, baracksárga. Anyaga és a munka tekintélyes korról tanúskodnak. Kopott, néhol csomóhiányos, régi javítások, kissé kiszáradt. Az alsó végén egy korábbi kelim és rojt kiegészítés, felül egy későbbi, de hasonló javítás. Oldalain csonkolt mellékbordűr és a sirászi hiányoznak."

 
The item is not available
Starting price:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Number of bids:
0
 
Orosz Birodalom, 1901, Szamovár. Nikkelezett réz, jelzett, datált, némi hiánnyal és kopással, m: 53 cm
1
12967.

Orosz Birodalom, 1901, Szamovár. Nikkelezett réz, jelzett, datált, némi hiánnyal és kopással, m: 53 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 1890 Tátra Tarpatak-füred emlék doboz. csiszolt üveg, réz kerettel, tetején fényképpel. / Tatra Stary Smokovec, memory box. frosted glass, with a copper frame, with a photo on top.   8x10x8 cm
1
12968.

cca 1890 Tátra Tarpatak-füred emlék doboz. csiszolt üveg, réz kerettel, tetején fényképpel. / Tatra Stary Smokovec, memory box. frosted glass, with a copper frame, with a photo on top. 8x10x8 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
Antik bronz ékszeres doboz, kövekkel kirakva, bársony béléssel, kulcs nélkül, 22x17x11 cm
1
12969.

Antik bronz ékszeres doboz, kövekkel kirakva, bársony béléssel, kulcs nélkül, 22x17x11 cm

 
Sold
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
1
 
Marokkói csontberakásos zeneszerkezetes cigarettakínáló, pár szegecs hiányzik belőle, 22x19x10 cm
1
12970.

Marokkói csontberakásos zeneszerkezetes cigarettakínáló, pár szegecs hiányzik belőle, 22x19x10 cm

 
Sold
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
8
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment