Antique

Number of items: 245

Nagyméretű templomi sokágú aranyszínű gyertyatartó, 1 elvált darabbal, újrafestett, kétfelé szedhető, m: 143 cm, talp d: 36 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12851.

20 000 HUF
54,20
62,50

20. század: Francia gobelin- szerelmes pár. (125cm x 75cm), keretezve (140cm x 90cm)
12852.

20 000 HUF
54,20
62,50

Német kerámia söröskorsó ón tetővel, idealizált képpel, tetőn Babel Liebknecht képmásával, oldalt "Proletarier aller Lander vereinigt euch" felirattal, hibátlan, jelzett, m:23 cm
12853.

9 500 HUF
25,75
29,69

Cukordoboz. ezüstözött fém, bársony borítással 14x10x6 cm
12854.

3 200 HUF
8,67
10,00

54 db különleges, mind különböző szivarvágó, gyöngyház, fa, réz, fém borításokkal, sokféle formában, nagyrészt a XX. sz. legelejéről,
12855.

90 000 HUF
243,90
281,25

3 db fa szivartartó, újszerű állapotban, 18x9 cm, 17,5x3,5 cm, 19x6,5 cm
12856.

9 500 HUF
25,75
29,69

10 db nagy méretű régi szivarvágó, benne fém, csont, gyöngyház, agancs nyelűekkel 22 cm-ig
12857.

24 000 HUF
65,04
75,00

12858.

6 500 HUF
17,62
20,31

Alpakka fagylaltos kehely, 2db, üvegbetétekkel, fémen kis horpadás, kopott, m: 14 cm
12859.

4 000 HUF

cca 1870-90 Antik bőr vizitkártya fotóalbum, dombornyomott díszítéssel, réz veretekkel, hiányzó csattal, aranyozott lapélekkel, 28x21,5x3,5 cm
12860.

6 000 HUF

Fo kutya. Faragott fa, Kína, kopott, m: 23 cm
12861.

8 000 HUF

Thangka, Hayagriva ábrázolással. Kína, XX. sz. első fele, nyomat, vászon. 88x60 cm, korának megfelelő állapotban, hátul kopott és foltos, feltekerve.
12862.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF