https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 245
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3135427
13021
471
0
4000
Antique
Artworks & Paper
1
Hanumán. Bronz, Kína, 20. sz. első fele, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm /// "Hanumán Isten tökéletes szolgáját képviseli. Ráma sok más majomharcossal együtt elküldte őt, hogy megkeresse Szítát, akit Rávana elrabolt. Általában két karral és majomtesttel látható, de létezik öt- vagy tízfejű formája is."
Starting price:
4 000 HUF
3133900
13022
471
0
1200
Antique
Artworks & Paper
1
Antik ezüstözött alpakka tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 12 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3137171
13023
471
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Angol barometer, jelzett, fémen kis repedéssel, d: 24,5 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3134098
13024
471
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Ópium mérleg, elefántokat ábrázoló faragott fa tartóval. 32x16 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3092729
13026
471
0
3400
Antique
Artworks & Paper
1
Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm, sérült.
Starting price:
3 400 HUF
3099280
13027
471
0
3800
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 98x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3099249
13028
471
0
3800
Antique
Artworks & Paper
1
Thangka, Arhat Kanaka Bharadvaja ábrázolással. Japán, XX. sz. második fele, vászonkép. 99x62 cm, korának megfelelő állapotban, feltekerve.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
3099293
13029
471
0
3800
Antique
Artworks & Paper
1
Wu Daozi után: Arhat majommal. Vászonkép, Kína, XX. sz., 99x40 cm
Starting price:
3 800 HUF
3099296
13030
471
0
3800
Antique
Artworks & Paper
1
Hszien-feng kínai császár. Vászonkép, Kína, XX. sz, 99x56 cm
Starting price:
3 800 HUF
3099465
13031
471
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1990, Iparművész sakk készlet. Fújt üvegfigurák, közte magyar trikolor színezéssel, m: 14 cm alatt, savmaratott üvegtábla, fa testtel, kopással 52x52 cm, pót üvegtáblával. A figurák itallal tölthetőek. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3089521
13032
471
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1970, Togo, Hajfonó készlet. Fejtámasz, 5 darab fésű, hajhúzó. Faragott fa, sérüléssel.
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3091605
13033
471
0
6000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós asztali lámpa, bronz és kristály elemekből, oroszlánkörmös lábakon, m: 40 cm
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment