Antique

Number of items: 245

13021.

4 000 HUF

Antik ezüstözött alpakka tejkiöntő, jelzett, kopással, m: 12 cm
13022.

1 200 HUF

Angol barometer, jelzett, fémen kis repedéssel, d: 24,5 cm
13023.

8 000 HUF

Ópium mérleg, elefántokat ábrázoló faragott fa tartóval. 32x16 cm
13024.

8 000 HUF

Marokkói különleges fa törlőkendő tartó 26x13x7 cm, sérült.
13026.

3 400 HUF
9,21
10,63

13027.

3 800 HUF
10,30
11,88

13028.

3 800 HUF
10,30
11,88

13029.

3 800 HUF
10,30
11,88

13030.

3 800 HUF
10,30
11,88
15

13031.

30 000 HUF
81,30
93,75

13032.

8 000 HUF

13033.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF