Antique

Number of items: 245

13 db emlékkanál, fém.
13096.

13 db emlékkanál, fém.

10 000 HUF

11 db emlékkanál, fém.
13097.

11 db emlékkanál, fém.

8 000 HUF

12 db emlékkanál, fém.
13098.

12 db emlékkanál, fém.

10 000 HUF

Sopron város címere (,,Civitas Fidelissima" - A leghűségesebb város), fémöntvény, dombormű, felakasztható, kopott, 12,5x10,5 cm
13099.

5 000 HUF

cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz /  Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm
13100.

2 000 HUF

13101.

20 000 HUF
54,20
62,50

13102.

3 200 HUF
8,67
10,00

Antik Karlsbad bélyegtartó dobozka, berakásokkal, kis kopással, 10x5x4 cm
13103.

5 000 HUF

Tajtékpipa fej, kis lepattanással, rajta tüzet fújó sárkány berakással, eredeti bőr tokjában, L. Schuch's Nchflg. Wien jelzéssel, 5×6,5 cm
13104.

3 000 HUF

Antik csont iránytű, 6x5 cm
13105.

Antik csont iránytű, 6x5 cm

9 000 HUF
24,39
28,13
21

Dömötör László (1914-1995) iparművész réz kínáló tálka, szüreti jelenettel 12x18 cm kopott
13106.

3 000 HUF

2 darab tibeti bronz állatfigurás pecsételő. cca 19. sz., Tibet, m: 4 cm
13107.

18 000 HUF
48,78
56,25

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF