Number of items: 433

20953.

2 800 HUF

20954.

1 200 HUF

Fazekas Mihály: Élni akarok. Versek. Iscserekov András fametszeteivel. (Dedikált.) Pápa, 1937. Irodalmi és Művészeti Társaság (Pápai Főiskolai Nyomda). 42 + [6] p. Dedikált: ,,Nelly néninek igaz szeretettel és kézcsókkal: Misu. Bp. 1937. dec. 17.'' Oldalszámozáson belül Iscserekov András négy egészoldalas fametszetével. A rendes kiadáson kívül bibliofilek számára 20 számozott példány is készült. Fűzve, enyhén sérült, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20955.

2 400 HUF

Gregoroviu,[Ferdinand]: Lucrezia Borgia egykorú okiratok és levelezések nyomán. Ford.: Márkus Miklós, Feleki József. Bp., 1892., Ráth Mór. Átkötött félvászon-kötés kopott borítóval, sérült gerinccel.
20956.

1 000 HUF

20957.

1 800 HUF

Molnár Géza: Arcok fényben és eltűnőben. [Visszaemlékezések.] (Dedikált.) Budapest, (1982). Szépirodalmi Könyvkiadó (Dabasi Nyomda). 470 + [2] p. Első kiadás. Dedikált: ,,Körmendi Ivánnak, szeretett kedves barátomnak ajánlom tisztelő megbecsüléssel, Molnár Géza. [19]88. VIII. 15." Kiadói egészvászon kötésben, kiadói védőborítóban.
20958.

2 400 HUF

20959.

2 400 HUF

20960.

1 800 HUF

20961.

1 800 HUF

20962.

2 400 HUF

20963.

2 400 HUF

Langer, Gertrude: Love Transcends Death. Poems for my beloved Karl. (Számozott, dedikált.) Brisbane, 1987. Langer Memorian Comittee (Poly-Graphics Pty Ltd.) 29 + [3] p. Egyetlen kiadás. Összesen 350 példányban készült bibliofil kötet számozott példánya. Sorszáma: 286. Dedikált: ,,For Kati from John, in friendship and love. April 1991". Gertrude Langer (született Fröschell) osztrák származású ausztrál művészeti kritikus (1908-1984) posztumusz verseskötete, melyet férje emlékezetének írt. Kötetünk dedikációját a Gertrude Langer-emlékbizottság kurátora, a verseskönyv sajtó alá rendezője, John Riedel írta. A kötet illusztrációi a néhai Karl Langertől, a műkritikus házastársától, neves építésztől valók. Fűzve, dombornyomott kiadói borítóban. Jó példány, ritka.
20964.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF