Fazekas Mihály: Élni akarok. Versek. Iscserekov András fametszeteivel. (Dedikált.) Pápa, 1937. Irodalmi és Művészeti Társaság (Pápai Főiskolai Nyomda). 42 + [6] p. Dedikált: ,,Nelly néninek igaz szeretettel és kézcsókkal: Misu. Bp. 1937. dec. 17.'' Oldalszámozáson belül Iscserekov András négy egészoldalas fametszetével. A rendes kiadáson kívül bibliofilek számára 20 számozott példány is készült. Fűzve, enyhén sérült, színes, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
Márai Sándor: A szegények iskolája. [Esszék.] (Budapest), [1942?]. Révai Irodalmi Intézet (ny.) 210 p. Hetedik ezer. Márai esszésorozata először a Pantheon kiadónál jelent meg, 1933-ban. (Márai Sándor munkái.) Tezla 2446. Mészáros 77. Félvászon kiadói kötésben, felül lila festésű lapszélekkel, enyhén sérült, színes, Fenyves Sándor által illusztrált kiadói védőborítóban
Langer, Gertrude: Love Transcends Death. Poems for my beloved Karl. (Számozott, dedikált.) Brisbane, 1987. Langer Memorian Comittee (Poly-Graphics Pty Ltd.) 29 + [3] p. Egyetlen kiadás. Összesen 350 példányban készült bibliofil kötet számozott példánya. Sorszáma: 286. Dedikált: ,,For Kati from John, in friendship and love. April 1991". Gertrude Langer (született Fröschell) osztrák származású ausztrál művészeti kritikus (1908-1984) posztumusz verseskötete, melyet férje emlékezetének írt. Kötetünk dedikációját a Gertrude Langer-emlékbizottság kurátora, a verseskönyv sajtó alá rendezője, John Riedel írta. A kötet illusztrációi a néhai Karl Langertől, a műkritikus házastársától, neves építésztől valók. Fűzve, dombornyomott kiadói borítóban. Jó példány, ritka.