Number of items: 433

20941.

1 800 HUF

20942.

3 000 HUF

20943.

1 400 HUF

20944.

1 000 HUF

1859 Budapesti Szemle.VI. köt. Szerk.: Csengery Antal Pest, 1859. Herz János.241p. Papírkötésben foltos lapokkal
20945.

1 400 HUF

Tamási Áron: Szülőföldem. Bp., 1990. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20946.

800 HUF

Győriványi Sándor: A Kisgazdapárt regénye a kezdetektől napjainkig. Változó VILÁG Könyvtár 5.Bp., é.n. Útmutató Kiadó. Kiadói, kopottas papírkötésben.
20947.

800 HUF

20948.

1 000 HUF

Sándor Imre: Boldogság... Novellák. Bp., 1918, Pallas, 1930+1 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval.
20949.

2 400 HUF

Kellér Andor: Író a toronyban. (DEDIKÁLT). Bp., 1958, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé fakó gerinccel. A szerző, Kellér Andor (1903-1963) író, újságíró által DEDIKÁLT példány.
20950.

2 000 HUF

Rákos Sándor: A tűz udvarában. Versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, műfordító, esszéíró által DEDIKÁLT példány.
20951.

2 000 HUF

Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1975, Móra. 3. kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
20952.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF