Number of items: 433

Iuliu Mut - Nicolae Ceausanu: Cartea ucenicului din anul I-III. (3 kötet). Oradea (Nagyvárad), [1938], szerzői kiadás (,,Mercur"-ny.) Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Román nyelven. Kiadói papírkötés, változó állapotban, kissé foltos, sérült borítókkal. / 3 volumes, with black-and-white illustrations, in Romanian language. Paperbinding, in varying condition, slightly worn, damaged covers.
20929.

2 000 HUF

20930.

1 600 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20931.

2 800 HUF

20932.

2 800 HUF

Bánffy Miklós 3 műve: Megszámláltattál... Kolozsvár, é.n.-1934. Kolozsvári Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + És hijjával találtattál... I-II. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés. + Reggeltől estig. Kolozsvár, é.n.-1934. Erdélyi Szépmives Céh. Kiadói egészvászon-kötés.
20933.

2 400 HUF

20934.

2 000 HUF

20935.

2 000 HUF

Bertot Brecht: Háborús kiskáté. Ford.: Györe Imre. Bp., 1980, Zrínyi. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott papír védőborítóval.
20936.

2 000 HUF

Lovik Károly: A leányvári boszorkány. Regény. Bp., 1904, Singer és Wolfner. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
20937.

2 000 HUF

20938.

5 000 HUF

20939.

1 800 HUF

20940.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF