Number of items: 433

Szendrey Júlia: ,,Naponként árvább" - - naplója. Sajtó alá rend.: Ajkay Alinka, Szentes Éva. Bp., 2016, EditioPrinceps. Kiadói kartonált papírkötés.
20857.

2 800 HUF

Claude Farrére: Akiket halálra ítéltek... Regény. Ford.: Benda Jenő. Bp., én., Légrády. Kiadói papírkötés, foltos, javított borítóval és kötéssel, a hátsó borító részben pótolt, megviselt állapotban.
20858.

2 600 HUF
7,05

T. S. Eliot: Elveszett költemények. Ford., szerk. a bevezetést és a jegyzeteket írta: Kappanyos András. Bp., 1997, Orpheusz. Kiadói papírkötés. Megjelent 1200 példányban.
20859.

2 000 HUF

Jo Nesbo: Fejvadászok. Skandináv krimik. Ford.: Pék Zoltán. Bp., 2015, Animus. Kiadói papírkötés.
20860.

2 000 HUF

Bajza összegyűjtött munkái. Második, bővített kiadás Toldy Ferencz által. Második, bővített kiadás Toldy Ferencz által. Pest, 1863., Heckenast Gusztáv, 4+215 p. Átkötött egészvászon-kötés, mintás lapélekkel, kopott borítóval, a címlapon címkével, hiányzó elülső szennylappal. Jósika Miklós: Jő a tatár. III. köt. Pest, 1856., Heckenast Gusztáv, 2+192+1 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, egy lap hiánnyal (3/4 p.)
20861.

2 400 HUF

Hoós Ferenc: A Shakespeare-drámák szerzőségi kérdése. Érsekújvár, 1914, Winter Zsigmond Fia, 73 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, néhány lap sarkán szamárfülekkel.
20862.

2 400 HUF

Rákos Sándor: A tűz udvarában. Versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Szépirodalmi Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1000 példányban. A szerző, Rákos Sándor (1921-1999) költő, műfordító, esszéíró által Hegedüs Géza (1912-1999) József Attila-díjas író, újságíró, költő részére DEDIKÁLT példány.
20863.

2 000 HUF

Molnár Ferencz: Pesti erkölcsök. Humoros rajzok. Magyar Könyvtár 544-545. Bp., [1909], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 125+(3) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a borítón néhány kis szakadással, egy-két minimálisan foltos lappal.
20864.

2 000 HUF

Székely Júlia: Elindultam szép hazámból. Bartók Béla élete. (DEDIKÁLT). Bp., 1971, Móra. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, a gerincen minimális sérüléssel. A szerző, Székely Júlia (1906-1986) író, zongoraművész által DEDIKÁLT példány.
20865.

2 000 HUF

20866.

2 000 HUF

Prohászka Ottokár: Kultúra és terror. Budapest, 1918, "Élet". Aranyozott gerincű egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval, volt könyvtári példány, címlapon Dr. Galambos Ferenc könyvtárából bélyegzéssel.
20867.

2 800 HUF

20868.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF