Number of items: 433

3 db Szabó Dezső munka: Elkregetett Istenek, Tántorgó lelkek, Nemzeti állam- politikai nemzet. Bp., 1938. Ludas Mátyás. Kiadói papírborítóval
20881.

3 200 HUF
8,67
10,00

20882.

3 200 HUF
8,67
10,00

Hunfalvy, Paul (Pál): Literarische Berichte aus Ungarn über die Thätigkeit der Ungarischen Akademie der Wissenschaften und ihrer Commissionen...Zweiter Jahrgang. Bp., 1878. Franklin. VII + 656 p. Német nyelven. Korabeli félvászon kötésben, festett lapszélekkel, gerincén sérüléssel, néhány nagyon kevés lap kissé foltos, hátsó kötéstábláján kis sérüléssel.
20883.

2 200 HUF
5,96
6,88

20884.

3 000 HUF

20885.

2 000 HUF

20886.

2 800 HUF

20887.

1 600 HUF

Jósika Miklós: Emlékirat. II. kötet [Négy kötetben teljes].  Pest, 1865. Heckenast Gusztáv. (2)+218+(1)p.; Első kiadás. Kiadói papírborítóval, fűzésnél szétvált.
20888.

1 600 HUF

20889.

2 400 HUF

20890.

1 800 HUF

Szigligeti [Ede] öszves színművei. V. füzet. Pasquil Eredeti vígjáték három felvonásban. [Pest] 1847, szerzői - (Beimel József). 87 p. Kiadói, foltos, papírborítóban, Lapok kijárnak.
20891.

1 800 HUF

Kiss József költeményei 1868-1881. 2. bőv. kiad. Bp., 1882, Grill Károly. Kiadói, aranyozott gerincű, enyhén kopottas félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban.
20892.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF