Number of items: 433

Tamási Áron: Ábel Amerikában. Bp., 1935, Révai. A borító Pekáry István munkája. Kiadói egészvászon-kötés.
21001.

1 600 HUF

Arany János: Toldi. Költői elbeszélés. Lehr Albert magyarázataival. Bp., 1922., Franklin. Átkötött egészvászon-kötés. + Arany János: Toldi estéje. Magyar Könyvtár 87-88. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött egészvászon-kötés.
21002.

1 800 HUF

Karinthy Frigyes: Utazás a koponyám körül. Bp., [1936], Atheneum, 239+(1) p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón minimális kopással.
21003.

1 600 HUF

Gábor Andor: Meghalni jobb. 1917. Az Érdekes Újság ingyenes húsvéti regénymelléklete. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
21004.

1 000 HUF

Zalabai Zsigmond (szerk.): A Csallóköztől a Bodrogközig. 1977, Madách Könyv- és Lapkiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21005.

1 600 HUF

Sobor Antal: Perelj, uram! 1985, Móra. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21006.

1 600 HUF

Láng Gusztáv: A jelen idő nyomában. Kritikák, vitacikkek. Bukarest, 1977, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
21007.

1 600 HUF

Bob Dylan: Mit fúj a szél. Blowin' in the wind. Vál., ford. ésaz utószót írta: Barna Imre. Boby Dylan saját rajzaival illusztrált. Bp.,1989,Árkádia. Magyar és angol nyelven. Boby Dylan saját rajzaival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21008.

1 600 HUF

2 db különlenyomat - Szabó Zoltán: Petőfi és Arany népi realizmusának főbb stílusjegyeiről. 1964 + Wacha Imre: Petőfi jelképrendszeréről. 1973. Kiadói papírkötés.
21009.

1 000 HUF

Tormay Cécile: A régi ház. Bp., 1923, Singer és Wolfner. Kiss Albert (1874-1937) tulajdonosi bélyegzővel. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
21010.

1 000 HUF

Vihar Béla: A szíjak között. Válogatott versek. (DEDIKÁLT). Bp., 1998, Széphalom Könyvműhely. Kiadói papírkötés, egy-két lap kissé foltos, koszos. A szerző lánya, Vihar Judit (1944- ) irodalomtörténész, műfordító, haikuköltő által DEDIKÁLT példány.
21011.

1 200 HUF

Próza és vers. Gyakorlókönyv kezdő színésznövendékek részére. A M. Kir. Vallás- és Közoktatásügyi Minisztérium megbízásából szerk. és kiadja a M. Kir. Orsz. Színművészeti Akadémia igazgatósága és tanári testülete. Bp., 1930, Athenaeum-ny., 329+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, néhány kissé sérült lappal, helyenként ceruzás bejegyzésekkel, egy lap kijár.
21012.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF