https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 433

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp., 1917, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.
1
20977.

Babits Mihály: Irodalmi problémák. Bp., 1917, Nyugat. Első kiadás. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1
20978.

Oppel Imre: A rekonstruálás lényege és módszere. Különlenyomat a "Protestáns Tanügyi Szemle" 1941. évi februári számából. Debrecen, 1941, Városi-ny., 20 p. Kiadói tűzött papírkötés, foltos borítóval, "Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.
1
20979.

Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
1
20980.

Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
1
20981.

Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Louis Lucien Rogger: A grenoblei gyors. Ford.: Aczél László. Bp., [1938], Tolnai, 222+(2) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
20982.

Louis Lucien Rogger: A grenoblei gyors. Ford.: Aczél László. Bp., [1938], Tolnai, 222+(2) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
A pápa jól néz ki. Kincses Könyvtár. Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrődött gerinccel.
1
20983.

A pápa jól néz ki. Kincses Könyvtár. Bukarest, 1960, Állami Irodalmi és Művészeti Kiadó. Kiadói papírkötés, kissé gyűrődött gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
1
20984.

Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és javított gerinccel.
1
20985.

Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és javított gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Kilenc költő versei. Magyar Könyves Céh 3. London, 1959, MKC. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
20986.

Kilenc költő versei. Magyar Könyves Céh 3. London, 1959, MKC. Megjelent 1000 példányban. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
Móricz Zsigmond: Barbárok. Első kiadás! 1932, Athenaeum. Székely Aladár fotójával. Kiadói sérült papírkötés, szétesőállapotban.
1
20987.

Móricz Zsigmond: Barbárok. Első kiadás! 1932, Athenaeum. Székely Aladár fotójával. Kiadói sérült papírkötés, szétesőállapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
Csicsery-Rónay István: Saláta Kálmán. Történelmi dokumentumdráma három felvonásban. Washington, 1984, Occidental Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
20988.

Csicsery-Rónay István: Saláta Kálmán. Történelmi dokumentumdráma három felvonásban. Washington, 1984, Occidental Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
16
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment