Bessenyei György: Anyai oktatás. Magyar Irodalmi Ritkaságok XV. (15.) sz. Bp., (1932), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 80 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, kissé sérült lapszélekkel, régi intézményi bélyegzővel.
Tompa Mihály munkái. III. köt.: Balladák. Beszélyek. Regék. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Lévay József. Magyar Remekírók 39. Bp., 1904, Franklin-Társulat, 191+(1) p. Kiadói aranyozott, festett, szecessziós egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, szép állapotban.
Kiss Menyhért: A gyémántos harang és más versek. Bp., 1912, Singer és Wolfner, 143+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval és lapszélekkel.
Louis Lucien Rogger: A grenoblei gyors. Ford.: Aczél László. Bp., [1938], Tolnai, 222+(2) p. Első magyar kiadás. Kiadói papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
Lin Yutang: Mi kínaiak. Fordította Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai. Huszonharmadik ezer. 371 p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foltos borítóval.
Kós Károly: Budai Nagy Antal históriája. Kolozsvár, 1945, Méhkas Diákszövetkezet, 56 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval és javított gerinccel.