Books: Other rarities Number of items: 433
3135264
20989
465
Rubinyi Mózes: Magyar költők negyvennyolcban. Negyvennyolcas forradalmi antológia. Szerk.: - -. Bp., 1948., Attika. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
1 200 HUF
3136361
20990
465
Csoóri Sándor: Felröppen a madár. I. kötet. I. kiadás. 1954, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
1 600 HUF
3133448
20991
465
No Kredit Szabadegyetem - A Könyv. Bp., 2014, Attention. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3131609
20992
465
Huszár Károly: Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Dezső Alajos, Kernstock Károly, Major Henrik, Pogány Villy és Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1935, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 220+(4) p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kopott gerinccel, tulajdonosi bélyegzőkkel, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel. Az elülső szennylapon ajándékozási sorokkal (dedikációval?): ,,Roboz barátomnak! 1938. III"
1 600 HUF
3131547
20993
465
Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Vörösmarty arczképével. Bp., 1879, Franklin-Társulat, 1 (acélmetszetű címkép, Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós rajza után Josef Axmann metszése) t.+ 1 sztl. lev.+ 311+(1) p. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült lappal, régi intézményi bélyegzővel, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal.
1 600 HUF
2733738
20994
465
900
Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
2733722
20995
465
900
3109723
20996
465
Gróf Révay József: Az erkölcs dialektikája. REPRINT kiadás. Pécs, 1988. Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
3077528
20997
465
1 800 HUF
3102699
20998
465
1 400 HUF
3134342
20999
465
Richard Voss: A szent gyülölet. Ford.: György Tamás. Ragyogó Regénytár. Bp., 1929, Légrády, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.
1 200 HUF
3136922
21000
465
Hollósi György András: Magyarokra ragyog a hunok csillaga, Attila az Isten ostora. A szerző által DEDIKÁLT! Szeged, 2004, Bába. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house