Number of items: 433

Rubinyi Mózes: Magyar költők negyvennyolcban. Negyvennyolcas forradalmi antológia. Szerk.: - -. Bp., 1948., Attika. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, sérült gerinccel.
20989.

1 200 HUF

Csoóri Sándor: Felröppen a madár. I. kötet. I. kiadás. 1954, Szépirodalmi. Kiadói papírkötés, gerinc ragasztott, viseltes állapotban.
20990.

1 600 HUF

No Kredit Szabadegyetem - A Könyv. Bp., 2014, Attention. Kiadói papírkötés.
20991.

1 200 HUF

Huszár Károly: Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Dezső Alajos, Kernstock Károly, Major Henrik, Pogány Villy és Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1935, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 220+(4) p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kopott gerinccel, tulajdonosi bélyegzőkkel, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel. Az elülső szennylapon ajándékozási sorokkal (dedikációval?): ,,Roboz barátomnak! 1938. III"
20992.

1 600 HUF

Gyulai Pál: Vörösmarty életrajza. Vörösmarty arczképével. Bp., 1879, Franklin-Társulat, 1 (acélmetszetű címkép, Vörösmarty Mihály portréja, Barabás Miklós rajza után Josef Axmann metszése) t.+ 1 sztl. lev.+ 311+(1) p. Második, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, sérült, hiányos gerinccel, kopottas borítóval, néhány kissé sérült lappal, régi intézményi bélyegzővel, a szövegben ceruzás aláhúzásokkal.
20993.

1 600 HUF

Magyar nyelv. Részletes útmutatások az általános iskola tantervéhez. 1. füzet. Bp., 1946., Országos Köznevelési Tanács. Kiadói papírkötés.
20994.

900 HUF
2,44
2,81

20995.

900 HUF
2,44
2,81

Gróf Révay József: Az erkölcs dialektikája. REPRINT kiadás. Pécs, 1988. Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
20996.

1 200 HUF

20997.

1 800 HUF

20998.

1 400 HUF

Richard Voss: A szent gyülölet. Ford.: György Tamás. Ragyogó Regénytár. Bp., 1929, Légrády, 256 p. Első magyar kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott egészvászon-kötés, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült kiadói papír védőborítóban.
20999.

1 200 HUF

Hollósi György András: Magyarokra ragyog a hunok csillaga, Attila az Isten ostora. A szerző által DEDIKÁLT! Szeged, 2004, Bába. Kiadói papírkötés.
21000.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF