https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 433

Auction is over! Item soon called at the auction hall
3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
20965.

3 db Gerald Durrell kötet: Rokonom, Rosy. Bp., 1973. Európa. Kiadói papírkötés. + Aranydenevérek, rózsaszín galambok. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. + Állatkert a poggyászomban. Bp., 1988. Gondolat. Kiadói papírkötés. Kopottas állapotban, egyik kötetben foltos lapokkal, egyben tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.
1
20966.

Balogh Lajosné-Marnitzné Gál Enikő-Verovszki Tímea: Kézápoló és műkörömépítő, lábápoló mestervizsgára felkészítő jegyzet. Bp., 2011. Magyar Kereskedelmi és Iparkamara. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!
1
20967.

Sári Edina: Tűzszivárvány - Transznapló. H.n., 2013. Fátyol Kiadó. Kiadói papírkötésben. DEDIKÁLT példány!

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1
20968.

Nádas Péter: A Biblia és más régi történetek. Bp., 1988. Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.
1
20969.

Corneille Péter: Cid. Tragédia öt felvonásban. Ford. Greguss Ágost. Bp., 1873, Kisfaludy-Társaság, (Athenaeum), 99 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott borítóval, a hátsó borítón gyűrődésnyommal, sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1
20970.

Marsó János: Te ki vagy? A szeretet a szívünkben lángol. (DEDIKÁLT). Bp., 2015, Kornétás. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1
20971.

Krúdy Gyula: Szigeti séták. Bp., 2004. Holnap kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült
1
20972.

Biró Lajos: A császár és más férfiak. Novellák Bp., 1911, Politzer. Kiadói papírkötés, sérült borító hátoldala hiányzik, laza kötéssel, néhány lap széle sérült

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban
1
20973.

Hergár Emil: Mah-jong szabály. Bp.,1997, Terebess. Az 1925-ös Fischbach K. kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.
1
20974.

Terebess Gábor: Folyik a híd. Bp., 1990, Officina, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, újszerű állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,
1
20975.

John Erskine: A boldogtalan Villon boldog napjai. Fordította: Erdődy Elek. Bp., é.n., Hungária. Kiadói laza félvászon kötésben, Kaeszné Lukács Kató illusztrációival,

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.
1
20976.

Halliburton, Richard: Varázscsizmában a Föld körül. Ford.: Görög Imre. Bp., [1938], Tolnai, 224 p. Kiadói papírkötés, minimálisan sérült, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment