Number of items: 433

Várkonyi Nándor: A modern magyar irodalom. Az életrajzi részeket összeáll.: Szabó István. (Pécs, 1929), Danubia, 466+(2) p.+ 10 (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, viseltes, ázott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21109.

1 400 HUF

Székely népballadák. Az 1935. évi első kiadás új szedésről készült utánnyomása. A balladákat összeválogatta és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp., 1979, Magyar Helikon. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
21110.

1 800 HUF

2 db könyv - Carriére-Delumeau-Eco-Gould: Beszélgetések az idők végezetéről + Grass, Günter: Az én évszázadom. Bp., 1999, Európa. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
21111.

1 800 HUF

21112.

1 200 HUF

21113.

1 200 HUF

21114.

1 000 HUF

21115.

1 600 HUF

21116.

800 HUF

Navarrai Margit: Heptameron. Navarrai Margit királynő hetvenkét pajzán története a XVI. század közepéről. Fordította: Antal László. Illusztrálta: Würtz Ádám. 1969, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, .Sorszámozott 736 /2850
21117.

1 400 HUF

Bori Imre: A jugoszláviai magyar irodalom rövid története. (DEDIKÁLT). Bányai János utószavával. Újvidék, 1993, Forum. Harmadik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Bori Imre (1929-2004) Széchenyi-díjas író, irodalomtörténész által DEDIKÁLT példány.
21118.

1 200 HUF

D. Szabó Ede: Urak és gavallérok. Drámák - Vigalmak - Legendák. Bp., 2008, ETK Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
21119.

2 000 HUF

Arany-kéziratok. A bevezetőt írta és a dokumentumokat válogatta: Novák László. Az Arany János Múzeum Irodalomtörténeti Gyűjteménye 1. Nagykőrös, 1982, Arany János Múzeum. Kiadói papírkötés, az előzéklap kissé sérült. Megjelent 600 példányban.
21120.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF