Number of items: 433

Kőszegi Ábel: Töredék. Radnóti Miklós utolsó hónapjainak krónikája. Bp., 1972, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
21097.

1 400 HUF

21098.

1 000 HUF

Abonyi Lajos: A tyuki prokátor esete. Legjobb Könyvek 31. sz. Bp., é.n. (cca 1900-1910), Érdekes Ujság (Légrády-ny.), 63+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, viseltes, sérült borítóval, helyenként kissé sérült lapszélekkel, foltos lapokkal.
21099.

1 600 HUF

21100.

1 000 HUF

Engels Frigyes: A kommunizmus alapelvei. - - hagyatékából. Sajtó alá rendezte: Bernstein Ede. Ford.: Garami Ernő. Munkáskönyvtár 7. füzet. Bp., én., Népszava, 40 p. Kiadói papírkötés, szakadt, sérült borítóval.
21101.

800 HUF

Charteris, Leslie: The Saint Steps In. New York, Fiction Publishing. Kiadói papírkötés, gerincnél kissé szakadt, kopottas állapotban.
21102.

1 600 HUF

21103.

1 600 HUF

21104.

1 000 HUF

Vas Zoltán: Viszontagságos életem. DEDIKÁLT! Tények és tanúk. Bp., 1980, Magvető. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kopott borítóval.
21105.

1 800 HUF

[Heine, Heinrich]: Heines Briefe. Ausgewählt und eingeleitet von Hugo Bieber. Berlin, 1914, Deutsches Verlagshaus Bong & Co., LXXX+444 p. Oldalszámozáson kívül egészoldalas képekkel, kihajtható melléklettel. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, minimálisan sérült borítóval.
21106.

1 000 HUF

Meyers Konversations-Lexikon 1-17. Bände. Leipzig - Wien, 1890.,Bibliographisches Institut. Vierte,gänzlich umgearbeitete Auflage. Kiadói dúsan aranyozott félbőr-kötés, kopott borítókkal, néhány gerincen kis sérülésekkel, egy gerincen kis hiánnyal.
21107.

1 000 HUF

Csáth Géza: A varázsló halála. Vál., sajtó alá rend. és a bevezető tanulmány írta: Illés Endre. Kass János illusztrációival. Bp., 1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21108.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF