1 600 HUF
Huszár Károly: Egy kövér ember meséi. Huszár Károly (Pufi) rádióelőadásai. Dezső Alajos, Kernstock Károly, Major Henrik, Pogány Villy és Vértes Marcell rajzaival. Bp., 1935, szerzői kiadás (Hungária-ny.), 220+(4) p. Első kiadás. Egészvászon-kötésben, foltos borítóval, kopott gerinccel, tulajdonosi bélyegzőkkel, néhány lapon ceruzás bejegyzésekkel. Az elülső szennylapon ajándékozási sorokkal (dedikációval?): ,,Roboz barátomnak! 1938. III"