Number of items: 433

Gyergyói (Genzinger) Margit: Hamlet tanulmányok. Bp., 1944, szerzői kiadás ("Pátria"-ny.), 55+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé foltos, sérült borítóval.
21013.

1 400 HUF

Fekete István: Huszonegy nap. Bp., 1965, Magvető. Első kiadás. Würtz Ádám rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
21014.

1 800 HUF

Thomas Mann: Wälsungvér testvérek. Ford.: Fenyő László. Renaissance Könyvek 5. (Bp., 1937), Renaissance, 93+(3) p. Első magyar kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a védőborító sérült, két részre vált, belül jó állapotban.
21015.

1 600 HUF

Ottlik Géza: Iskola a határon. Bp., 2007, Magvető. Kiadói papírkötés, az előzéklapon kis folttal.
21016.

1 600 HUF

Vasadi Péter: Hó és madarak. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos. A szerző, Vasadi Péter (1926-2017) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által DEDIKÁLT példány.
21017.

1 600 HUF

Sós Endre: A nagyváros írói. Pesti Könyvtár. Bp., [1947], Budapest Székesfőváros Irodalmi és Művészeti Intézet, 96 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés.
21018.

1 600 HUF

Vadász Lajos: Terike és a közérdek. (Bp., 1942, Hungária-ny.), 31+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, helyenként kissé sérült, foltos.
21019.

1 000 HUF

Nagy Méda: Nagy magyar írók regényes életrajzai. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 191+(1) p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval.
21020.

1 000 HUF

Komáromi János: Reménytelen szerelem. Bp., 1928, Stádium, 236+(2) p. Első kiadás. A borító illusztrációja Haranghy Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
21021.

1 000 HUF

Palos Bernardin: Irodalmunk ismertetése a XIX. század-eleji német folyóiratokban. Pécs, 1929, Dunántúl Egyetemi Nyomdája, 76 p. Kiadói papírkötés,
21022.

1 200 HUF

21023.

1 200 HUF

21024.

900 HUF
2,44
2,81

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF