https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 433

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)
1
20845.

Staud Géza: Dramaturgiai vázlatok. Színháztudományi alapvetés. Bp., 1945, Népszava, 135+1 p. Kiadói papírkötés, foltos címlappal, az utolsó lapokon lapszéli szakadásokkal (6 lap, 125-135+1 p.)

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
Posta Imre: Rend-őr-köz-i-gazság. Szigethalom, 2006, Versus Duo. Kiadói papírkötés.
1
20846.

Posta Imre: Rend-őr-köz-i-gazság. Szigethalom, 2006, Versus Duo. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995,  Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.
1
20847.

Eörsi István: A csomó. Elbeszélések. A szerző, Eörsi István (1931-2005) által Lakatos István (1927-2002) Kossuth-díjas magyar költő, írónak DEDIKÁLT példány! Bp., 1995, Pesti Szalon, 429 p. Kiadói kartonált papírkötés, címlapon gyűjteményi bélyegzővel.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,96
EUR
,
6,88
USD
Number of bids:
0
 
Orosz költők antológiája. Ford.: Győri-Juhász Jenő. Bp., [1945], Anonymus (Urbányi István-ny.), 340+(12) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
1
20848.

Orosz költők antológiája. Ford.: Győri-Juhász Jenő. Bp., [1945], Anonymus (Urbányi István-ny.), 340+(12) p. Egyetlen kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, belül nagyrészt jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
 
"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.
1
20849.

"A semmi napja mielőtt." Tandori Dezső rajzaival. Pilinszky János verseihez. Szerk.: Hafner Zoltán. Bp., 2008, Kortárs Kiadó. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 500 HUF
14,91
EUR
,
17,19
USD
Number of bids:
0
 
Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]:   Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.;   Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.;  A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p.   Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
20850.

Maurice Maeterlinck 3 műve [Egybekötve]: Maurice Maeterlinck: A méhek élete. Ford.: Binder Jenő. Bp., 1912, Franklin, 286+2 p.; Monna Vanna. Dráma három felvonásban. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 80 p.; A kék madár. Mesejáték öt felvonásban, tíz képben. Ford.: Benedek Marcell. Bp.,1902, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), 112 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Kárpáthy Gyula: Menet közben. Életúton alkotó cigányokkal. (DEDIKÁLT). Bp., 1997, SMdigital. Kiadói papírkötés, egy-két lap kissé koszos. A szerző, Kárpáthy (Kárpáty) Gyula (1922-2005) által DEDIKÁLT példány.
1
20851.

Kárpáthy Gyula: Menet közben. Életúton alkotó cigányokkal. (DEDIKÁLT). Bp., 1997, SMdigital. Kiadói papírkötés, egy-két lap kissé koszos. A szerző, Kárpáthy (Kárpáty) Gyula (1922-2005) által DEDIKÁLT példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
 
Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
20852.

Spielhagen, [Friedrich]: A mit a fecske dalolt. Regény három kötetben. Ford.: Szini Károly. I-III. köt. [Egy kötetben]. Bp., 1873, Aigner Lajos, 144 p.+135 p.+174 p. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészvászon-kötésben, kissé sérült, kopott borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy kijáró képtáblával. Megjelent 500 számozott példányban, ebből a 67. (a szerző aláírása nélkül).
1
20853.

Tóth László: Májusfa. Verses játék egy fölvonásban. Bp., 1923, Pallas, 81+(1) p.+3 t. A címlap és az illusztrációk Prihoda István munkái. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, egy kijáró képtáblával. Megjelent 500 számozott példányban, ebből a 67. (a szerző aláírása nélkül).

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.
1
20854.

Szabó Lőrinc hévízi versesfüzete. Csak hasonmás szöveg! A tanulmány kötet hiányzik. [Hévízi Könyvtár 11. Bp., 1997,Hévíz Város Önkormányzata,] 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Number of bids:
0
 
Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp.,1932, Athenaeum, 94+2 p. Első kiadás! "Móricz Zsigmondnak a borítékon levő arcképét Székely Aladár készítette 1921-ben". Átkötött egészvászon-kötés, bekötött illusztrált papírborítóval.
1
20855.

Móricz Zsigmond: Barbárok. Elbeszélések. Bp.,1932, Athenaeum, 94+2 p. Első kiadás! "Móricz Zsigmondnak a borítékon levő arcképét Székely Aladár készítette 1921-ben". Átkötött egészvászon-kötés, bekötött illusztrált papírborítóval.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 7 (Jaschik Álmos által illusztrált, hártyapapírral védett színes képtáblák) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy tábla hiánnyal.
1
20856.

Ady Endre válogatott versei. Vál.: Dóczy Jenő. Jaschik Álmos illusztrációival. Bp., 1921, Pallas, 234 p. + 7 (Jaschik Álmos által illusztrált, hártyapapírral védett színes képtáblák) t. Átkötött kopott félvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, egy tábla hiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment