Number of items: 433

Radnóti Miklós: Bori notesz. 1978, Helikon, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált és papír kötés, jó állapotban.
20773.

3 000 HUF

Juhász Ferenc:  Anyám. [Hosszúvers.] (Dedikált.)  Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 312 + [4] p. + 8 t. Első kiadás.  Dedikált: ,,Fodor Mártának szeretettel, barátsággal: Juhász Ferenc. Budapest, 1970 Február 13".  Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.]  Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
20774.

3 000 HUF

20775.

3 000 HUF

20776.

5 000 HUF

20777.

4 000 HUF

20778.

3 200 HUF
8,67
10,00

20779.

1 800 HUF

20780.

3 200 HUF
8,67
10,00

20781.

3 200 HUF
8,67
10,00

20782.

2 000 HUF

20783.

3 200 HUF
8,67
10,00

20784.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF