3 000 HUF
Juhász Ferenc: Anyám. [Hosszúvers.] (Dedikált.) Budapest, 1969. Szépirodalmi Könyvkiadó (Kner Nyomda [Gyoma]). 312 + [4] p. + 8 t. Első kiadás. Dedikált: ,,Fodor Mártának szeretettel, barátsággal: Juhász Ferenc. Budapest, 1970 Február 13". Prov.: Fodor Istvánné Márta. [Fodor Istvánné Márta tanárnő, a Magyar Írószövetség titkárnője.] Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, illusztrált, enyhén sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.