Number of items: 433

Fekete István: Rózsakunyhó. Elbeszélések és karcolatok. Vál. és szerk., az előszót írta Nagy Domokos Imre. Würtz Ádám rajzaival illusztrált. Bp., 1973, Móra. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papír védőborítóval + Fekete István: Köd. Bp., 1967, Móra. A borító illusztráció Urai Erika munkája. Kiadói kartonált papírkötésben, szakadt kiadói papír védőborítóban.
20749.

2 000 HUF

20750.

5 500 HUF
14,91
17,19

20751.

3 800 HUF
10,30
11,88

20752.

4 000 HUF

20753.

6 000 HUF

20754.

4 800 HUF
13,01
15,00

Gion Nándor: Latroknak is játszott. Bp., 1982. Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói, enyhén sérült papír védőborítóban.
20755.

5 000 HUF

20756.

4 800 HUF
13,01
15,00

20757.

6 000 HUF

A művelt és udvarias ember. A társas viselkedés szabályai a magyar nyelvű életvezetési és illemtankönyvekben (1798-1935). Szerk. és a bevezetést írta: Fábri Anna. Bp., 2001, Mágus. Kiadói papírkötés.
20758.

3 200 HUF
8,67
10,00

20759.

1 400 HUF

20760.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF