Number of items: 433

20917.

1 600 HUF

Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
20918.

2 400 HUF

20919.

2 400 HUF

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20920.

1 800 HUF

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
20921.

2 200 HUF
5,96
6,88

Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
20922.

1 800 HUF

Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
20923.

2 000 HUF

Vegyes dedikált könyvtétel, 5 db:   Gulyás Sándor: Tíz éve Kőrösi. Az iskolatörténet bővített kiadása. DEDIKÁLT. Érd, 2003, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - Vincellér Alapítvány. Kiadói papírkötés.;   Baráth Lajos: Házak tábla nélkül. DEDIKÁLT! Bp., 1963., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.;   Koltayné Zolder Klára: Hrabovszky János. A rejtett formák mestere. Bp., 2000, Képíró Kft. Kiadói papírkötés.;   Kisfalusi János: Ne félj, veled vagyok! Északi János visszaemlékezései. DEDIKÁLT! [Rakaca, 1993.], Magánkiadás. Kiadói papírkötés.;   Baraté János: Portrék és pillanatok. Vál.: Baraté Jánosné. Baraté Jánosné által DEDIKÁLT! hn.,én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.;
20924.

2 800 HUF

3 db könyv: William Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Würtz Ádám rézkarcaival. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Énekek éneke. A világirodalom szerelmes verseiből. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói félműbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Réber László rajzaival. Bp., 1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20925.

1 400 HUF

Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári címkével, laza kötéssel.
20926.

2 000 HUF

,,Fekete füzetek" sorozat 8 db száma: Kegyetlen bűnesetek; ,,Kivégzett" áldozatok; Brutális kezek; Megcsonkított hullák; Vérengző asszonyok; Átvágott torkok; Halálhörgések; Gyilkosok és áldozatok. (Dokumentumkrimi - csak felnőtteknek!) Bp., 1991-1992, Intermédia Kft. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
20927.

2 400 HUF

20928.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF