Books: Other rarities Number of items: 433
3037627
20917
465
1 600 HUF
3122634
20918
465
Shaw, [George Bernard]: Színművek. Ford.: Képes Géza et al. Helikon Klasszikusok. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés.
2 400 HUF
2330455
20919
465
2 400 HUF
2945222
20920
465
Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 800 HUF
2944218
20921
465
2200
Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
2 200 HUF
3099814
20922
465
Trócsányi Zoltán: Kirándulás a magyar múltba. Bp., 1937, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félbőr kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
1 800 HUF
3138741
20923
465
Juhász Ferenc: Fekete Saskirály. A szerző, Juhász Ferenc (1928-2015) által DEDIKÁLT! Bp., 1988., Szépirodalmi. A borító illusztrációja Hantai Simon munkája. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.
2 000 HUF
3139379
20924
465
Vegyes dedikált könyvtétel, 5 db: Gulyás Sándor: Tíz éve Kőrösi. Az iskolatörténet bővített kiadása. DEDIKÁLT. Érd, 2003, Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola - Vincellér Alapítvány. Kiadói papírkötés.; Baráth Lajos: Házak tábla nélkül. DEDIKÁLT! Bp., 1963., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.; Koltayné Zolder Klára: Hrabovszky János. A rejtett formák mestere. Bp., 2000, Képíró Kft. Kiadói papírkötés.; Kisfalusi János: Ne félj, veled vagyok! Északi János visszaemlékezései. DEDIKÁLT! [Rakaca, 1993.], Magánkiadás. Kiadói papírkötés.; Baraté János: Portrék és pillanatok. Vál.: Baraté Jánosné. Baraté Jánosné által DEDIKÁLT! hn.,én., Magánkiadás. Kiadói papírkötés.;
2 800 HUF
3108810
20925
465
3 db könyv: William Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Würtz Ádám rézkarcaival. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Énekek éneke. A világirodalom szerelmes verseiből. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói félműbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Réber László rajzaival. Bp., 1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3136764
20926
465
Jókai album. Képek, adatok, okmányok Jókai Mór életéből. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. [Bp., 1909,] Pesti Napló,(Hornyánszky-ny.), 140 p.+ 10 (műmellékletek, a képek előtt feliratozott hártyapapírokkal) t. Gazdag képanyaggal, szövegközti és egész oldalas rajzokkal, fotókkal, hasonmásokkal, dokumentumokkal illusztrált. Kiadói szecessziós dúsan aranyozott,dombornyomásos illusztrált egészvászon-kötésben, Gottermayer-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, magánkönyvtári címkével, laza kötéssel.
2 000 HUF
3132787
20927
465
,,Fekete füzetek" sorozat 8 db száma: Kegyetlen bűnesetek; ,,Kivégzett" áldozatok; Brutális kezek; Megcsonkított hullák; Vérengző asszonyok; Átvágott torkok; Halálhörgések; Gyilkosok és áldozatok. (Dokumentumkrimi - csak felnőtteknek!) Bp., 1991-1992, Intermédia Kft. Kiadói tűzött papírkötés, vegyes állapotban.
2 400 HUF
3133863
20928
465
Kassák Lajos: Azon a nyáron. Bp., 1940, Dante, 311+(1) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, néhány kis folttal.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house