Bíró József: Szájzár. Három könyv. (1985-1995.) A szerző, Bíró József (1951- ) költő által Bujdosó Alpár (1935-2021) költő, mérnök, a Magyar Műhely szerkesztője a magyar avantgarde kiemelkedő alakja és felesége részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997, Új Mandátum - Hatodik Síp Alapítvány. Kiadói papírkötés.
Ablakban feledett Hold. Ryókan japán zen költő válogatott versei. Ford.: Oravecz Imre. Bp., 1999, Terebess. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban.
Vörösmarty Mihály munkái. III. kötet: Epikai költemények. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok XV. köt. Bp., é.n., Franklin-Társulat, (4)+207+(1) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
Polner Zoltán 2 műve, a szerző által DEDIKÁLTAK: Táncoltató.; Farsangi kakas. Bp.-Szeged,1977-1998.,Magvető - Szerzői. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és Kiadói papírkötés.
Weöres Sándor: Magyar etűdök. Száz kis énekszöveg. Bp., 1985, Révai, 100 p. Weöres Sándor kéziratos verseskönyvének hasonmás kiadása. Kiadói kartonált kötés, az elülső tábla belsején kis ajándékozási emlékkel. Számozott, 1721. számú példány.