Art-ceramics
Number of items: 192
2958497
11098
447
Art-ceramics
Japán füstölőtartó, masszába nyomott jelzéssel, fa fedéllel, szép állapotban, d: 9 cm
4 000 HUF
2958207
11099
447
Art-ceramics
8 darab Pázmány kerámia falitál, jelzéssel, néhol kopással, d: 11-17 cm
4 000 HUF
2957890
11100
447
Art-ceramics
Körmöcbánya levélmintás majolika falitál, jelzéssel, kis kopással, d: 17 cm
4 000 HUF
2956610
11101
447
4200
Art-ceramics
Király Károly: Retro asztaldísz, hibátlan, jelzett, 12x12x5 cm
4 200 HUF
2956616
11102
447
4200
Art-ceramics
Király Károly: Retro váza, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
4 200 HUF
2957919
11103
447
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi fehér csurgatott mázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
4 000 HUF
2955824
11104
447
Art-ceramics
3 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kopásokkal, szép állapotban, d: 20-24 cm
4 000 HUF
2774742
11105
447
Art-ceramics
Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm
4 000 HUF
2940269
11106
447
3400
Art-ceramics
Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
3 400 HUF
2936039
11107
447
Art-ceramics
Jelzett iparművész mázas kerámia fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
2 400 HUF
2936036
11108
447
Art-ceramics
Retro iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
2 400 HUF
2911422
11109
447
Art-ceramics
Bay német retro virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m