Art-ceramics

Number of items: 192

Japán füstölőtartó, masszába nyomott jelzéssel, fa fedéllel, szép állapotban, d: 9 cm
11098.

4 000 HUF

8 darab Pázmány kerámia falitál, jelzéssel, néhol kopással, d: 11-17 cm
11099.

4 000 HUF

Körmöcbánya levélmintás majolika falitál, jelzéssel, kis kopással, d: 17 cm
11100.

4 000 HUF
22

Király Károly: Retro asztaldísz, hibátlan, jelzett, 12x12x5 cm
11101.

4 200 HUF
11,38
13,13

Király Károly: Retro váza, hibátlan, jelzett, m: 17 cm
11102.

4 200 HUF
11,38
13,13

Hódmezővásárhelyi fehér csurgatott mázas váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 35 cm
11103.

4 000 HUF

3 db antik Erdélyi népi kerámia tányér. Mázas kerámia, kézzel festett, kopásokkal, szép állapotban, d: 20-24 cm
11104.

4 000 HUF

Gy jelzéssel: Retró kerámia tál, mázhibával, lepattanással, d: 20 cm
11105.

4 000 HUF

Rózsa plasztikás váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, m: 33 cm
11106.

3 400 HUF
9,21
10,63

Jelzett iparművész mázas kerámia fali dísztál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 21 cm
11107.

2 400 HUF

Retro iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 19 cm
11108.

2 400 HUF

Bay német retro virágmintás váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11109.

2 600 HUF
7,05

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF