Art-ceramics Number of items: 192
2942425
11110
447
Art-ceramics
Retro magyar kerámia váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 15 cm
3 000 HUF
2936084
11111
447
Art-ceramics
Elefántos kaspó. Vajda kerámia jelzés nélkül, hibátlan 18x12 cm
2 600 HUF
2936080
11112
447
Art-ceramics
Retro díszváza virágos mintával Német iparművész mázas kerámia . jelzett, hibátlan 26 cm
2 400 HUF
2936065
11113
447
Art-ceramics
Fekete-fehér virágos váza. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
2 400 HUF
2936055
11114
447
Art-ceramics
Német iparművész hólyagos mázas kerámia váza. . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
2 400 HUF
2936046
11115
447
Art-ceramics
Ikebana váza iparművész, hólyagos mázas kerámia a. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x17 cm
3 000 HUF
2774301
11116
447
Art-ceramics
Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
3 000 HUF
2773273
11117
447
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm
2 000 HUF
2943176
11118
447
3200
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri ökrök mintás falitál, akasztható, szép állapotban, 20,5x21 cm
3 200 HUF
2964193
11119
447
Art-ceramics
Konyhai sütő-tálaló edény, kobaltkék mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 20,5x14x8 cm
2 000 HUF
2963843
11120
447
3200
Art-ceramics
Osztrák mázas kerámia edény fa nyéllel, kézzel festett virágos mintával, jelzett: Wechsler-Tirolkeramik (Schwaz, Austria), hibátlan, d: 22 cm
3 200 HUF
2963838
11121
447
3200
Art-ceramics
Osztrák mázas kerámia edény fa nyéllel, kézzel festett virágos mintával, jelzett: Wechsler-Tirolkeramik, Schwaz, Austria. A nyélen kopásokkal, egyébként hibátlan, d: 22 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house