Art-ceramics

Number of items: 192

Retro magyar kerámia váza, jelzéssel, minimális kopással, m: 15 cm
11110.

3 000 HUF

Elefántos kaspó. Vajda kerámia jelzés nélkül, hibátlan 18x12 cm
11111.

2 600 HUF
7,05

Retro díszváza virágos mintával Német iparművész mázas kerámia . jelzett, hibátlan 26 cm
11112.

2 400 HUF

Fekete-fehér virágos váza. Mázas kerámia . Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 15 cm
11113.

2 400 HUF

Német iparművész hólyagos mázas kerámia váza. . Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20 cm
11114.

2 400 HUF

Ikebana váza iparművész, hólyagos mázas kerámia a. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 17x17 cm
11115.

3 000 HUF

Címeres kerámia tál, kopásokkal, jelzett, d: 32 cm
11116.

3 000 HUF

Jelzés nélkül: Art Deco váza, mázlepattanásokkal, m: 9,5 cm
11117.

2 000 HUF

Bodrogkeresztúri ökrök mintás falitál, akasztható, szép állapotban, 20,5x21 cm
11118.

3 200 HUF
8,67
10,00

Konyhai sütő-tálaló edény, kobaltkék mázas kerámia, jelzés nélkül, hibátlan, 20,5x14x8 cm
11119.

2 000 HUF

Osztrák mázas kerámia edény fa nyéllel, kézzel festett virágos mintával, jelzett: Wechsler-Tirolkeramik (Schwaz, Austria), hibátlan, d: 22 cm
11120.

3 200 HUF
8,67
10,00
10

Osztrák mázas kerámia edény fa nyéllel, kézzel festett virágos mintával, jelzett: Wechsler-Tirolkeramik, Schwaz, Austria. A nyélen kopásokkal, egyébként hibátlan, d: 22 cm
11121.

3 200 HUF
8,67
10,00
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF