Art-ceramics

Number of items: 192

Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, 13 cm
11062.

5 000 HUF

Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
11063.

5 000 HUF

Iparművész retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 22 cm
11064.

5 000 HUF

11065.

5 000 HUF

Király Károly: Háromágú mécsestartó, mázas kerámia. Jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
11066.

5 000 HUF
11

Kínai kerámia kiöntő miniatűrök díszdobozban. Tradicionális kínai kerámia kiöntők miniatűr másolatai, összesen 8 darab, mind fedéllel, díszdobozban, szép állapotban. H: 5-7 cm
11067.

5 000 HUF

Retro sárga-szürke kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 16 cm
11068.

5 500 HUF
14,91
17,19

3 darab Hummel Copy és Bertram figura, kerámia, jelzéssel, sérüléssel, m: 11-12 cm
11069.

5 000 HUF

cca 1920-1930 Virágmintás majolika kaspó pár, hajszálrepedésekkel, jelzéssel, kopással, m: 14-16 cm
11070.

5 000 HUF

Retro festésű német váza, jelzéssel, kis kopással, m: 25 cm
11071.

3 000 HUF

Iparművészeti díszváza, alján mázba karcolt jelzéssel, oldalán iparművészeti etikettel, kis kopottsággal, m: 30 cm
11072.

3 000 HUF

Gömb váza, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
11073.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF