Art-ceramics Number of items: 192
2960085
11062
447
Art-ceramics
Komlós bamba vadász a nyúllal, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, 13 cm
5 000 HUF
2961563
11063
447
Art-ceramics
Német virág mintás retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan 20 cm
5 000 HUF
2961552
11064
447
Art-ceramics
Iparművész retro kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 22 cm
5 000 HUF
2961520
11065
447
Art-ceramics
5 000 HUF
2961311
11066
447
Art-ceramics
Király Károly: Háromágú mécsestartó, mázas kerámia. Jelzés nélkül, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm
5 000 HUF
2927540
11067
447
Art-ceramics
Kínai kerámia kiöntő miniatűrök díszdobozban. Tradicionális kínai kerámia kiöntők miniatűr másolatai, összesen 8 darab, mind fedéllel, díszdobozban, szép állapotban. H: 5-7 cm
5 000 HUF
2956594
11068
447
5500
Art-ceramics
Retro sárga-szürke kerámia váza, jelzés nélkül, hibátlan, d: 16 cm
5 500 HUF
2958275
11069
447
Art-ceramics
3 darab Hummel Copy és Bertram figura, kerámia, jelzéssel, sérüléssel, m: 11-12 cm
5 000 HUF
2957903
11070
447
Art-ceramics
cca 1920-1930 Virágmintás majolika kaspó pár, hajszálrepedésekkel, jelzéssel, kopással, m: 14-16 cm
5 000 HUF
2911427
11071
447
Art-ceramics
Retro festésű német váza, jelzéssel, kis kopással, m: 25 cm
3 000 HUF
2911367
11072
447
Art-ceramics
Iparművészeti díszváza, alján mázba karcolt jelzéssel, oldalán iparművészeti etikettel, kis kopottsággal, m: 30 cm
3 000 HUF
2906972
11073
447
Art-ceramics
Gömb váza, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 14 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house