Art-ceramics Number of items: 192
2566580
11014
447
11000
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm
11 000 HUF
2841953
11015
447
Art-ceramics
9 000 HUF
2723741
11016
447
15000
Art-ceramics
Goebel/Hummel falikép, kislány méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásokkal, d: 14,5 cm
15 000 HUF
2924469
11017
447
11000
Art-ceramics
Janisch Kornélia (1951-): Emberfejes kaspó. Mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 17 cm, m: 13 cm
11 000 HUF
2955823
11018
447
15000
Art-ceramics
Retro hal figurás szökőkút, kopással, zsinórján sérüléssel, 38x24x39 cm
15 000 HUF
2819256
11019
447
Art-ceramics
Kalapos kisfiú táblával. Mázas kerámia fali plasztika, hátoldalán BU 612 jelzéssel/formaszámmal. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Hátsó peremén kisebb sérüléssel, lepattanásokkal, d: 20 cm
9 000 HUF
2890660
11020
447
4400
Art-ceramics
Pesthidegkúti retro kínáló Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22x22 cm
4 400 HUF
2936048
11021
447
Art-ceramics
Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
6 000 HUF
2887070
11022
447
3800
Art-ceramics
Fürtös György: Tál. Pirogránit, kis mázrepedésekkel, d: 18 cm
3 800 HUF
2887075
11023
447
3800
Art-ceramics
Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3 800 HUF
2911363
11024
447
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 36 cm
5 000 HUF
2962070
11025
447
7500
Art-ceramics
2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm
7 500 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house