Art-ceramics

Number of items: 192

Bozsik Kunszentmárton, füles váza népi dekorral, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, mázhibákkal, lepattanással m: 16 cm
11014.

11 000 HUF
29,81
34,38

11015.

9 000 HUF
24,39
28,13

Goebel/Hummel falikép, kislány méhecskével, kézzel festett kerámia, jelzett, minimális kopásokkal, d: 14,5 cm
11016.

15 000 HUF
40,65
46,88

Janisch Kornélia (1951-): Emberfejes kaspó. Mázas kerámia, jelzéssel, kopással, d: 17 cm, m: 13 cm
11017.

11 000 HUF
29,81
34,38

Retro hal figurás szökőkút, kopással, zsinórján sérüléssel, 38x24x39 cm
11018.

15 000 HUF
40,65
46,88

Kalapos kisfiú táblával. Mázas kerámia fali plasztika, hátoldalán BU 612 jelzéssel/formaszámmal. XIX. sz. vége/XX. sz. eleje. Hátsó peremén kisebb sérüléssel, lepattanásokkal, d: 20 cm
11019.

9 000 HUF
24,39
28,13

Pesthidegkúti retro kínáló Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 22x22 cm
11020.

4 400 HUF
11,92
13,75

Magyar iparművész, mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan 29 cm
11021.

6 000 HUF

Fürtös György: Tál. Pirogránit, kis mázrepedésekkel, d: 18 cm
11022.

3 800 HUF
10,30
11,88

Laborcz Mónika (1941-): Retro iparművész váza, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
11023.

3 800 HUF
10,30
11,88

Pesthidegkúti váza, mázas kerámia, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 36 cm
11024.

5 000 HUF

2 db férfifejes német söröskorsó, kézzel festett, az egyik etikettel jelzett, m: 15 cm
11025.

7 500 HUF
20,33
23,44

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF