Art-ceramics

Number of items: 192

11026.

9 000 HUF
24,39
28,13

Lakodalmas fazék. Somogy, XIX. sz. Festett cserép, sérült, m: 33 cm, d: 34 cm
11027.

8 000 HUF
9

Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján minimális lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
11028.

7 500 HUF
20,33
23,44

Komlós: Fekete trombitás. Színes mázakkal festett art deco kerámia. Apró lepattanással. Jelzett. m: 12 cm
11029.

7 000 HUF
18,97
21,88

Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm
11030.

9 000 HUF
24,39
28,13

Kovács Éva (1938-2017): Kislány. Mázas kerámia, jelzett, kis hajsérüléssel, m: 41 cm
11031.

10 000 HUF

Kovács Éva (1938-2017): Kislány. Mázas kerámia, jelzett, talpánál sérüléssel, m: 36 cm
11032.

10 000 HUF

11033.

8 000 HUF

Német retró kerámia kupa, hibátlan, jelzés nélkül, m: 18 cm
11034.

3 400 HUF
9,21
10,63

Handkerchief stílusú kerámia kínáló, mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 9 cm
11035.

3 400 HUF
9,21
10,63

M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
11036.

3 200 HUF
8,67
10,00

Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
11037.

3 200 HUF
8,67
10,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF