Art-ceramics Number of items: 192
2878464
11026
447
Art-ceramics
9 000 HUF
2959297
11027
447
Art-ceramics
Lakodalmas fazék. Somogy, XIX. sz. Festett cserép, sérült, m: 33 cm, d: 34 cm
8 000 HUF
2886860
11028
447
7500
Art-ceramics
Pesthidegkúti váza a "Korall" sorozatból. Tervező: Csizmadia Margit (1925-1991). Színes mázakkal festett kerámia, kopásnyomokkal, alján minimális lepattanás. Jelzés nélkül. m:50cm / CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTELLEL!!
7 500 HUF
2960083
11029
447
Art-ceramics
Komlós: Fekete trombitás. Színes mázakkal festett art deco kerámia. Apró lepattanással. Jelzett. m: 12 cm
7 000 HUF
2956600
11030
447
Art-ceramics
Kornfeld János: Ikebana, mázas kerámia, jelzett, kis kopással, h: 33,5 cm
9 000 HUF
2957910
11031
447
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány. Mázas kerámia, jelzett, kis hajsérüléssel, m: 41 cm
10 000 HUF
2957907
11032
447
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-2017): Kislány. Mázas kerámia, jelzett, talpánál sérüléssel, m: 36 cm
10 000 HUF
2939620
11033
447
Art-ceramics
8 000 HUF
2887077
11034
447
3400
Art-ceramics
Német retró kerámia kupa, hibátlan, jelzés nélkül, m: 18 cm
3 400 HUF
2911415
11035
447
3400
Art-ceramics
Handkerchief stílusú kerámia kínáló, mázas kerámia, jelzés nélkül, d: 23 cm, m: 9 cm
3 400 HUF
2887073
11036
447
3200
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia tál, hibátlan, d: 24 cm
3 200 HUF
2890675
11037
447
3200
Art-ceramics
Török László Mezőtúr kerámia váza, jelzéssel, kopásokkal, m: 28,5 cm
3 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house